To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Konkursy, nagrody, losowania związane z masażem - Konkurs 5 darmowych wejściówek na targi 20. Targi LNE &

administrator - 2009-10-03, 14:49
Temat postu: Konkurs 5 darmowych wejściówek na targi 20. Targi LNE &
Konkurs 5 darmowych wejściówek na targi 20. Targi LNE & spa

W dniach 7-8 listopada 2009 odbędzie się 20. jubileuszowa edycja Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & spa.

Związku z tym wydarzeniem serwis e-Masaz.pl oraz wydawnictwo LNE & spa ufundowały dla czytelników 5 darmowych wejściówek na targi. Aby wygrać wejściówki wystarczy wysłać na adres: Konkurs@e-Masaz.pl swoje dane (Imię, Nazwisko, Miejscowość). Spośród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy zwycięzców. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Więcej informacji o targach pod adresem http://www.lne.pl/kongres.php?id=12

forever - 2009-10-04, 17:28

Super sprawa, już w tamtym roku chciałem jechać do Krakowa na to, mam nie daleko a zrezygnowałem w ostatniej chwili :/ a teraz jeszcze konkurs z tym związany :) lepiej być nie mogło :)
massagewarsaw - 2009-10-04, 17:35
Temat postu: masaz tajski
w tamtym roku tez byl konkurs
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=587

forever - 2009-10-04, 17:47

hmm musiałem go wtedy przeoczyć, ale i tak miałem niezłą relacje ponieważ jeden z wykładowców był na tych targach :)
administrator - 2009-10-31, 13:27

Wejściówki na targi otrzymują:

1. Agnieszka Niestój
2. Grzegorz Kądziela
3. Agnieszka Ostafin
4. Iwona Szafrańska
5. Agnieszka Płuchowska

Gratulujemy!

Zakończenie konkursu 31 października 2009.

Anonymous - 2009-11-01, 12:47

Witam

Mam pytanie czy wejściówki będą do odebrania bezpośrednio przed Kongresem w Krakowie.
:lol:

administrator - 2009-11-01, 14:24

Agnieszka napisał/a:
Witam

Mam pytanie czy wejściówki będą do odebrania bezpośrednio przed Kongresem w Krakowie.
:lol:

Będą do odebrania w recepcji/wejściu na kongres. ;)

Anonymous - 2009-11-02, 11:20

Pieknie dziękuję za odpowiedź :smile:
administrator - 2009-11-02, 12:43

Agnieszka napisał/a:
Pieknie dziękuję za odpowiedź :smile:

Proszę bardzo ;) Zresztą na pocztę tez taka wiadomość została wysłana ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group