To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Temat ogólny o wszystkim

massagewarsaw - 2010-07-29, 17:43
Temat postu: kurs masaz tajski
karol to twoj sasiad z za sciany - swiat jest maly
administrator - 2010-07-29, 17:59
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

Dokładnie ! Nie dawno bylem w Jastrzębiej górze .. prawie jak wyspy kanaryjskie ciepły czysty pasek woda czysta tylko odpoczywać, polecam w tym kierunku bo w stronę Helu jeden wielki korek samochodowy.


Znasz to z autopsji? Czyżbyś był gdzieś z okolic Pomorza?

3city ;)

massagewarsaw napisał/a:
karol to twoj sasiad z za sciany - swiat jest maly

haha można tak powiedzieć ;)

Jako że już pierwsza połowa lata minęła, mówić kto gdzie się wybiera ?

massagewarsaw - 2010-07-29, 18:13
Temat postu: kurs masaz tajski
od poniedzialku tajlandia na tydzien, ale bede miec dostep do netu. Zimne piwo "Slon" lub "Tygrys" powoli saczone od samego rana. Pare minut spacerem od domu jest publiczny basen olimpijskich rozmiarow okolo 30C. Obowiazkowo 2h dziennie tajskiego masazu od niewidomych.

jesli ktos cos chce orientalnego do gabinetu masazu, to na miejscu moge sie rozejrzec.

administrator - 2010-07-29, 18:24
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
od poniedzialku tajlandia na tydzien, ale bede miec dostep do netu. Zimne piwo "Slon" lub "Tygrys" powoli saczone od samego rana. Pare minut spacerem od domu jest publiczny basen olimpijskich rozmiarow okolo 30C. Obowiazkowo 2h dziennie tajskiego masazu od niewidomych.

jesli ktos cos chce orientalnego do gabinetu masazu, to na miejscu moge sie rozejrzec.

oo ja zazdroszczę i ciesze sięzże jedziesz.. może kiedyś. Zrób kilka fotek jak tam jest

Truskawa - 2010-07-31, 15:06

Janek zrób parę fotek jak da radę jakiegoś wystroju gabinetu.. Ja bedę startował z własnym lokalem i bardzo mi się podoba ich wystrój. Kanya pokazywała mi zdjęcia jak tam jest i super sprawa. Kolory klimat.. ehh... Jakbyś mógł to zapodaj foty jakiegoś salonu gabinetu( nie wiem jak się fachowo nazywa u nich lokal:)) bardzo by mi pomogły zaaranżować jakiś niepowtarzalny klimacik:) Co do rzeczy to po prostu nie wiem czego szukać ( dopiero jak widzę to wiem czy mi się podoba czy nie..) więc o nic nie proszę:)
massagewarsaw - 2010-07-31, 18:57
Temat postu: kurs masaz tajski
fotki wystroju gabinetow to wygooglowac, bo chodze na masaz nie dla wystroju, a dla dobrych masazystow, czesto u niewidomych. Nie maja one zadnego wystroju, gole sciany, czesto brudne, nie odnawiane od dziesiecioleci (!).

tym razem, oprocz produktow do masazu, przywioze duze (180cm rozpietosci) bambusowe wachlarze recznie malowane i batik/pareo/sarong (jako makatka na sciane czy zaslonka) rozne wzory

Necrii - 2010-08-01, 18:52
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
e-Masaz.pl napisał/a:

3city ;)


O! To chyba trzeba będzie się spotkać jak wrócę :D

A co do tej wyprawy i poszukiwań jakiś ciekawych rzeczy do gabinetów to skoro masz tam dostęp do internetu to napisz jak Ci coś wpadnie. Mnie chyba najbardziej odpowiadały by jakieś olejki, esencje i tak dalej.

massagewarsaw - 2010-08-01, 19:29
Temat postu: kurs masaz tajski
o towarach z tajlandii pisalem ostatni raz ponad miesiac temu http://forum.e-masaz.pl/v...hp?t=2&start=60 u dolu strony. Do tego wachlarze, pareo, rowniez muzyka tajska do gabinetu.

Latam co pol roku, za kazdym razem wpada cos nowego, w zaleznosci od zamowien - kupuje pod zamowienia, tylko czasami jak co mi wpadnie pod reke.

administrator - 2010-08-01, 19:55
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

3city ;)

O! To chyba trzeba będzie się spotkać jak wrócę :D

Jak będzie czas i okazja np ;)

Truskawa - 2010-08-06, 21:35

Massage fajną masz tą muzę do gabinetu?? I za ile chcesz to sprzedać? Zastanawiam się nad takim klimacikiem i bym potrzebował takiej muzyczki.
Daj znać jak to wygląda.

Necrii - 2010-08-07, 18:04
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
e-Masaz.pl napisał/a:
Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

3city ;)

O! To chyba trzeba będzie się spotkać jak wrócę :D

Jak będzie czas i okazja np ;)


Ja już Ci znajdę okazję ;)

administrator - 2010-08-07, 21:59
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

3city ;)

O! To chyba trzeba będzie się spotkać jak wrócę :D

Jak będzie czas i okazja np ;)


Ja już Ci znajdę okazję ;)

hehe spoko ;)

Necrii - 2010-08-10, 19:28

e-masaz.pl - co z moją muzyką
administrator - 2010-08-10, 21:05

Necrii napisał/a:
e-masaz.pl - co z moją muzyką

Mówiłem ze zapomnę :lol: :oops: przypomnij mi na pw pliss ;) a najlepiej podaj e-mail do wysłania ;)

Necrii - 2010-08-14, 17:40

e-Masaz.pl napisał/a:
Necrii napisał/a:
e-masaz.pl - co z moją muzyką

Mówiłem ze zapomnę :lol: :oops: przypomnij mi na pw pliss ;) a najlepiej podaj e-mail do wysłania ;)


Oj.. juz parę razy przypominałam :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group