To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Temat ogólny o wszystkim

administrator - 2010-06-26, 11:04

kala_883 napisał/a:
Czy ma ktos przykladowe testy do egzaminu koncowego z masazu klasycznego w bio studio? Bo ja wlasnie za tydzien mam egzamin i cos by sie przydalo :) Z gory dzieki

Notatek się nie robiło ?? :D

Może się przyda: Technika masażu klasycznego

A tutaj masz wszystkie: Techniki masażu

sylwek - 2010-06-28, 17:48

Wakacje wakacjami, egzamin za plecami .. na dniach w koncu zakupie swoj wymarzony stol do masazu i zaczne malymi kroczkami probowac reklamowac sie i udzielac zabiegow masazu, tym bardziej ze w moim miescie to deficyt jesli chodzi o masazystow ..

Jak tam reszta userow ? Ujawniac sie :)

administrator - 2010-06-28, 20:46

sylwek napisał/a:
Wakacje wakacjami, egzamin za plecami .. na dniach w koncu zakupie swoj wymarzony stol do masazu i zaczne malymi kroczkami probowac reklamowac sie i udzielac zabiegow masazu, tym bardziej ze w moim miescie to deficyt jesli chodzi o masazystow ..

Jak tam reszta userow ? Ujawniac sie :)

Pracować i reklamować się trzeba żeby mies korzyść materialna którą można wykorzystać na spędzenia wolnego czasu... a jeśli chodzi o wolny czas, powiedzcie gdzie jedziecie na wakacje? Jakie ciekawe miejsca polecacie w Polsce lub gdzieś dalej?

Necrii - 2010-06-29, 10:42

Cypr xD nie no... dzisiaj jade, więc trzymajcie za mnie kciuki :D
sylwek - 2010-06-29, 11:05

Jezeli chodzi o spedzenie wolnego czasu .. zdecydowanie polecam Biebrzanski Park Narodowy .. bez dwoch zdan ;)
administrator - 2010-06-29, 13:34

Necrii napisał/a:
Cypr xD nie no... dzisiaj jade, więc trzymajcie za mnie kciuki :D

Powodzenia życzę oby wszystko było ok. Rób zdjęcia potem nam pokażesz :D

sylwek napisał/a:
Jezeli chodzi o spedzenie wolnego czasu .. zdecydowanie polecam Biebrzanski Park Narodowy .. bez dwoch zdan ;)

Hmm... jeśli ktoś lubi spokój cisze i obcowanie z natura to tak ale tak po za tym chyba nie ma atrakcji tam?

sylwek - 2010-06-29, 18:25

Oj naprawde jest tego wiecej, nie tylko BPN .. ponizszy link rozjasni ciekawskich ;)

http://www.atrakcjepodlasia.pl/index.htm

dziku_SKA - 2010-06-30, 07:52

e-Masaz.pl napisał/a:
sylwek napisał/a:
Wakacje wakacjami, egzamin za plecami .. na dniach w koncu zakupie swoj wymarzony stol do masazu i zaczne malymi kroczkami probowac reklamowac sie i udzielac zabiegow masazu, tym bardziej ze w moim miescie to deficyt jesli chodzi o masazystow ..

Jak tam reszta userow ? Ujawniac sie :)

Pracować i reklamować się trzeba żeby mies korzyść materialna którą można wykorzystać na spędzenia wolnego czasu... a jeśli chodzi o wolny czas, powiedzcie gdzie jedziecie na wakacje? Jakie ciekawe miejsca polecacie w Polsce lub gdzieś dalej?


Wśród nadmorskich miejscowości polecam zdecydowanie Białogórę. Przepiękna, szeroka plaża i biały piasek. To oczywiście to dla tych, którym nie przeszkadzają tłumy. Ja jeżdżę tam poza sezonem. Niestety w sezonie nad morzem ciężko jest odpocząć...
A ja w tym roku jadę na wyspy greckie :)

administrator - 2010-06-30, 17:37

sylwek napisał/a:
Oj naprawde jest tego wiecej, nie tylko BPN .. ponizszy link rozjasni ciekawskich ;)

http://www.atrakcjepodlasia.pl/index.htm


Wielkie dzięki za link ;) Po ogląda się i może się kiedyś tam wybierze ;)

dziku_SKA napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
sylwek napisał/a:
Wakacje wakacjami, egzamin za plecami .. na dniach w koncu zakupie swoj wymarzony stol do masazu i zaczne malymi kroczkami probowac reklamowac sie i udzielac zabiegow masazu, tym bardziej ze w moim miescie to deficyt jesli chodzi o masazystow ..

Jak tam reszta userow ? Ujawniac sie :)

Pracować i reklamować się trzeba żeby mies korzyść materialna którą można wykorzystać na spędzenia wolnego czasu... a jeśli chodzi o wolny czas, powiedzcie gdzie jedziecie na wakacje? Jakie ciekawe miejsca polecacie w Polsce lub gdzieś dalej?


Wśród nadmorskich miejscowości polecam zdecydowanie Białogórę. Przepiękna, szeroka plaża i biały piasek. To oczywiście to dla tych, którym nie przeszkadzają tłumy. Ja jeżdżę tam poza sezonem. Niestety w sezonie nad morzem ciężko jest odpocząć...
A ja w tym roku jadę na wyspy greckie :)

No plaza jest ok ale jak ktoś ale jeśli chodzi o mnie to już mam jej dość wiec szukam innych miejsc takich jak napisał wyżej kolega ;)

Co do wysp greckich zazdroszczę może kiedyś się wybiorę ;) Rób zdjęcia i podziel się za nami z podroży :D

Necrii - 2010-07-04, 13:48

dziku_SKA napisał/a:


Wśród nadmorskich miejscowości polecam zdecydowanie Białogórę. Przepiękna, szeroka plaża i biały piasek. To oczywiście to dla tych, którym nie przeszkadzają tłumy. Ja jeżdżę tam poza sezonem. Niestety w sezonie nad morzem ciężko jest odpocząć...
A ja w tym roku jadę na wyspy greckie :)


Nie uważacie, że w tym roku dużo ludzi wybiera egzotykę?

massagewarsaw - 2010-07-04, 13:57
Temat postu: kurs masaz tajski
w polsce drozeje (kryzys nie dotarl albo jakims cudem kraj wyszedl w niego obronna reka), ale w innych krajach tragedia - dlatego mozna znalesc tam tanie przeloty i oferty pobytowe.

jednym z bardziej popularnych egzotycznych krajow, od lat, jest tajlandia (temperatura morza 32C)

administrator - 2010-07-04, 15:36
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
w polsce drozeje (kryzys nie dotarl albo jakims cudem kraj wyszedl w niego obronna reka), ale w innych krajach tragedia - dlatego mozna znalesc tam tanie przeloty i oferty pobytowe.

jednym z bardziej popularnych egzotycznych krajow, od lat, jest tajlandia (temperatura morza 32C)

Dokładnie taniej i pogoda zapewniona. Tak czy siak Polsce tez trzeba zwiedzać ;)

sylwek - 2010-07-16, 21:17

I w tym tkwi problem, bo taka jest u nas mentalnosc, jeden powie ze nic u nas nie ma i tak sie to przenosi z osoby na osobe nie chcac nawet sie przekonac o tym ze COS u nas atrakcyjnego w ogole jest ..

Sam sie o tym juz przekonalem i naprawde radze dokladnie sie rozejrzec bo w Polsce jest mnostwo takich miejsc

peace

administrator - 2010-07-17, 11:18

sylwek napisał/a:
I w tym tkwi problem, bo taka jest u nas mentalnosc, jeden powie ze nic u nas nie ma i tak sie to przenosi z osoby na osobe nie chcac nawet sie przekonac o tym ze COS u nas atrakcyjnego w ogole jest ..

Sam sie o tym juz przekonalem i naprawde radze dokladnie sie rozejrzec bo w Polsce jest mnostwo takich miejsc

peace

Dokładnie ! Nie dawno bylem w Jastrzębiej górze .. prawie jak wyspy kanaryjskie ciepły czysty pasek woda czysta tylko odpoczywać, polecam w tym kierunku bo w stronę Helu jeden wielki korek samochodowy.

Necrii - 2010-07-29, 17:34

e-Masaz.pl napisał/a:

Dokładnie ! Nie dawno bylem w Jastrzębiej górze .. prawie jak wyspy kanaryjskie ciepły czysty pasek woda czysta tylko odpoczywać, polecam w tym kierunku bo w stronę Helu jeden wielki korek samochodowy.


Znasz to z autopsji? Czyżbyś był gdzieś z okolic Pomorza?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group