To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Temat ogólny o wszystkim

administrator - 2011-12-27, 19:51

majkel napisał/a:
Gdyby ktoś posiadał jakiś wzór o zmianę angażu w pracy, byłbym ogromnie wdzięczny :)

Może tutaj coś będzie: http://www.rp.pl/temat/61481.html

majkel - 2012-01-03, 20:04

Ciekawostka kiedyś pytałem czy fizjoterapeuci są tzw"funkcjonariuszami publicznymi"
a od 1 stycznia są właśnie nimi pielęgniarki i położne; choć nas też to powinno objąć gdyż ci pracujący na zasadach NFZ maja cos takiego jak "rehabilitacja domowa" i też w zasadzie nie wiemy na kogo trafimy, w jaka okolice,
Działają u nas w kraju jakieś związki zawodowe,stowarzyszenia rehabilitantów które by w jakimś stopniu "walczyły" o nasze przywileje??

gochencja - 2012-01-10, 17:18

Witajcie, mam do Was pytanie. Miałam egzamin z fizjoterapii i miałam następujące pytanie: "Kierunek głaskania głębokiego nie uwzględnia:" i nie odpowiedziałam na to pytanie,bo kompletnie nie wiem czego tutaj się złapać, a pytanie było otwarte, więc nie było co strzelać. Strasznie mi chodzi to po głowie, a zapomniałam się po egzaminie zapytać babeczki o to i teraz za późno,bo już mnie nie uczy i nie bywa na zjazdach jak ja jestem. W lipcu czeka mnie licencjat i wręcz czuję,że to pytanie się powtórzy.
massagewarsaw - 2012-01-10, 17:57
Temat postu: kurs masaz tajski
nie wiem, ale inni uczniowie i inni nauczyciele powinni ci pomoc, bo bylo to w programie.

moze chodzi o obieg krwii czy chlonki, bo masaz gleboki moze byc prowadzony rowniez na krotkim, kilkucentymetrowym odcinku, na malej powierzchni i byc wykonany nawet upuszkami palcow

gochencja - 2012-01-10, 18:34

zawsze prowadzę rzetelne notatki i zbieram wszystkie wykłady e formie elktronicznej i tego nie ma, a uczniowie jak to oni udają, że też nie wiedzą.
massagewarsaw - 2012-01-11, 11:23
Temat postu: kurs masaz tajski
to przedyskutujcie w klasie z nauczycielem.

pytanie bylo pewnie na sprawdzianie klasowym, stworzone przez nauczycielke. Jak to z pytaniami otwartymi, jest wiele poprawnych odpowiedzi. Na egzaminach dyplomowych takich pytan unikaja, bo trudniej je jednoznacznie ocenic/dac punkty i zabieraja wiecej czasu przy sprawdzaniu.

administrator - 2012-05-13, 12:18

Po godzinach: http://spasjonaci.pl/po-godzinach gra w której prowadzisz salon spa ;)
massagewarsaw - 2012-06-06, 10:18
Temat postu: kurs masaz tajski
nowy portal wymiany umiejetnosci, ale masazu i innych uslug tam jest na lekarstwo
http://natemat.pl/16031,m...atywnej-wymiany

tezapl - 2012-06-13, 12:10

Czesc
czy znacie podobne książki jak Kinezyterapia Zembatego gdzie są opisywane przyczepy i do tego zdjęcia?
szukałem w różnych atlasach ale tylko Zembaty zrobił to fajnie, ale szukam trochę lepiej to zrobionego.
Pozdrawiam

majkel - 2012-07-05, 18:06

Spanie na brzuchu korzystne czy niekorzystne dla kręgosłupa ??
tezapl - 2012-07-05, 21:00

Oczywiście, że złe
administrator - 2012-08-19, 21:48

Amber gold i zus : http://www.tokfm.pl/Tokfm...y_populizm.html
administrator - 2012-08-20, 22:51

lukrecja napisał/a:
to chyba nikt nie słyszał o Tombaku...
\
słyszeli, słyszeli od pacjentów

administrator - 2012-09-02, 23:16

Wakacje, wakacje i po wakacjach. Jak tam nastroje przed jesienią? Szara codziennością?
PatrycjaS19915 - 2012-09-10, 12:41

tezapl napisał/a:
Czesc
czy znacie podobne książki jak Kinezyterapia Zembatego gdzie są opisywane przyczepy i do tego zdjęcia?
szukałem w różnych atlasach ale tylko Zembaty zrobił to fajnie, ale szukam trochę lepiej to zrobionego.
Pozdrawiam


Ja uczę się anatomi z atlasu F.Nettera świetnie to wszystko graficznie przedstawił ale jest taki minus że większośc jest opisana po łacinie więc trzeba sobie te ryciny tłumaczyć jeżeli nie znasz łacińskiego nazewnictwa...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group