To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hotele Spa Opinie - Malinowy Zdrój planuje budowę hoteli medical SPA

massagewarsaw - 2009-08-18, 23:12
Temat postu: Malinowy Zdrój planuje budowę hoteli medical SPA
Budowę sieci hoteli medical SPA działających pod marką Malinowe Hotele zapowiedzieli właściciele hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju. Drugi ( ale nie ostatni) obiekt tej sieci nazwany „Malinowy Dwór” powstaje w Świeradowie Zdroju.

-Mogę potwierdzić plany rozbudowy naszej sieci. Na tym etapie nie możemy jednak jeszcze zdradzić dokładnej liczy obiektów, a także rejonów Polski, w których one powstaną – informuje Anna Arak, brand manager marki Malinowe Hotele.

Hotele działające pod marką Malinowe Hotele będą oferowały gościom usługi uzdrowiskowo- lecznicze oraz kosmetyczne i spa – w tym zabiegi balneologiczne w oparciu o leczniczą wodę siarczkową ze źródła „Malina”. Firma wprowadziła już na rynek oparte na tej wodzie balneokosmetyki nazwane „Malinowy Zdrój”- na razie dotępne są one jedynie w sprzedaży detalicznej, wkrótce ma powstać także ich specjalistyczna linia, która będzie służyć do wykonywania zabiegów w hotelach sieci.

Hotel „Malinowy Dwór” będzie oferował gościom 120 miejsc noclegowych w 68 pokojach o czterogwiazdkowym standardzie, restaurację z ogródkiem letnim, kawiarnię z ogrodem zimowym i ekskluzywny klub muzyczny z barem. Według zapowiedzi inwestora bogata będzie także oferta Spa i wellness hotelu: centrum kosmetyczne z 15 gabinetami, basen ze źródlaną wodą ( 16x8 metrów z systemem hydromasaży), sauna, tepidarium i zlokalizowany na tarasie całoroczny minibasen z hydromasażami. Otwarcie obiektu zapowiedziano na zimę 2009/2010.

Scaliano.com.pl - 2010-09-09, 13:37

;) No całkiem fajnie się zapowiada ten Malinowy Zdroj. Miejmy nadzieje ze wszystko im tak ładnie wypali:)
Anonymous - 2010-12-10, 15:43

Z tego co się orientuję, to już zbudowali :) Pod kątem odległości, to kawałek od Poznania, ale z moich informacji wynika, że mają jeden, bardzo silny atut - wodę siarczkową z "Malinowego Zdroju". Mieliście z nią do czynienia? Możecie podzielicie się swoimi doświadczeniami? Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy nie wybrać się z żoną właśnie do "Malinowego Dworu", ale chciałbym zebrać nieco więcej informacji.
massagewarsaw - 2010-12-10, 15:48
Temat postu: kurs masaz tajski
tak, artykul jest sprzed 14 miesiecy, spa otworzylo sie we wrzesniu, ale nie znam o nim opinii (oprocz samokreklamy uprawianej przez firme promocyjna - rowniez przez czarna reklame innego, bardziej znanego spa w swieradowie)
Anonymous - 2010-12-10, 16:08

Rozumiem. Szkoda w takim razie, liczyłem bowiem na jakąś opinię, najlepiej parę słów od kogoś kto był, widział, mógłby w miarę rzetelnie opisać, co tam zastał i widział. A może, massagewarsaw masz więcej informacji o tej wodzie siarczkowej? Właśnie tym reklamuje się "Malinowy..." i nie wiem, na ile to coś wyjątkowego w skali europejskiej, a na ile nic specjalnego. O tym bym się chciał nieco więcej dowiedzieć, zwłaszcza, że Wiki podaje stosunkowo niewiele informacji.
massagewarsaw - 2010-12-10, 16:23
Temat postu: kurs masaz tajski
jest na stronie zdroju:

"wskazaniem do stosowania kąpieli w wodach siarczkowych są: choroby układu ruchu o charakterze zwyrodnieniowym, przewlekłe choroby zapalne - zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, reumatoidalne zapalenie stawów o mniejszej aktywności, niektóre choroby skóry, wybrane choroby układu nerwowego i zespoły bólowe oraz zaburzenia krążenia obwodowego o charakterze miażdżycowym... "

Zakład Reumatologii i Balneologii Collegium Medium UJ
Dr hab. med. Piotr Głuszko"

znany jest zdroj, to dobre i popularne spa, ale z dworem to moze byc roznie, bo dopiero startuja - nie opieral bym opinii o renome zdroju

Anonymous - 2010-12-14, 11:30

Tylko wiesz, do rzeczy pisanych na stronach komercyjnych trzeba jednak podchodzić z rezerwą. Nie żebym zarzucał doktorowi z Jagielońskiego stronniczość, ale wolałbym przeczytać opinię kogoś kto był i na własnej skórze (dosłownie :) ) sprawdzał skuteczność owej wody. Na chwilę obecną wygląda bardzo fajnie, pytanie brzmi, czy jest na tyle efektywna, aby wybrać się do Malinowego Dworu tylko dla niej.
massagewarsaw - 2010-12-14, 12:41
Temat postu: kurs masaz tajski
tak, te wody maja dzialanie lecznicze.

jak pisalem, daruj sobie dwor, natomiast jedz do swieradowa - jest tam co najmniej jedno znane, reputowane spa, a do tego sanatoria, osrodki wypoczynkowe czy kameralne wille.

Anonymous - 2010-12-19, 12:57

Tylko wiesz, massagewarsaw, na tej zasadzie nigdy nic nowego - a być może wartego uwagi nie zostanie zauważone. Sama od jakiegoś czasu śledzę informacje o SPA na terenie Dolnośląskiego, no i "Malinowy..." wpadł mi w oko. Miałam okazję odwiedzić, choć cena była... powiedzmy że niezła ;D i sobie chwalę. Rozumiem Niejadka1975, że chce się dowiedzieć jak najwięcej, ale zarazem uważam że warto poznawać nowe rzeczy. To trochę jak z kuchnią w innych krajach :)

Niejadku (fajny pseudonim :P ) - tak jak napisał messagewarsaw, woda ma właściwości lecznicze i jak dla mnie jest świetna. A co wybierzesz, to już zależy od Ciebie - czy Malinowy Zdrój czy Malinowy Dwór :) Gdy zajrzysz, daj znać, w każdym razie, jestem ciekawa Twojej opinii :) Wg. mnie warto, bo wiemy za co płacimy i dostajemy usługi naprawdę wysokiej jakości.

massagewarsaw - 2010-12-19, 13:11
Temat postu: kurs masaz tajski
Majka_Em napisał/a:
Tylko wiesz, massagewarsaw, na tej zasadzie nigdy nic nowego - a być może wartego uwagi nie zostanie zauważone. Sama od jakiegoś czasu śledzę informacje o SPA na terenie Dolnośląskiego, no i "Malinowy..." wpadł mi w oko. Miałam okazję odwiedzić, choć cena była... powiedzmy że niezła ;D i sobie chwalę. Rozumiem Niejadka1975, że chce się dowiedzieć jak najwięcej, ale zarazem uważam że warto poznawać nowe rzeczy. To trochę jak z kuchnią w innych krajach :)

Niejadku (fajny pseudonim :P ) - tak jak napisał messagewarsaw, woda ma właściwości lecznicze i jak dla mnie jest świetna. A co wybierzesz, to już zależy od Ciebie - czy Malinowy Zdrój czy Malinowy Dwór :) Gdy zajrzysz, daj znać, w każdym razie, jestem ciekawa Twojej opinii :) Wg. mnie warto, bo wiemy za co płacimy i dostajemy usługi naprawdę wysokiej jakości.

dwor jest warty uwagi, ale dopoki nie ma opinii o nim, bo nowootwarty, to nie ryzykowal bym w nim pobytu, bo mozna sie gleboko rozczarowac.

Nie moge polegac na twojej opinii, bo sama pracujesz dla agencji reklamowej zatrudnionej przez dwor i na forum o spa stwierdzilas kilkanascie minut temu, ze nigdy jeszcze w dworze nie bylas i dopiero planujesz tam swoj pobyt http://www.forum.spa-pres...opic.php?t=8958 "zastanawiam sie nad tym Dworem. czy moglibyscie napisac cos więcej na jego temat?"

a "niejadek" to twoja inna ksywka tu na forum, wiec dyskutujesz sama z soba i ciagniesz (ciagniecie) temat sprzed 14 miesiecy - spozniony refleks dla marketingu dworu, ktory powinien zadbac o reklame juz w ubieglym roku.

Anonymous - 2010-12-20, 10:17

Na jakiej podstawie tak sądzisz, massagewarsaw? Bo ja nie rozumiem... Podajesz mi stronę jakiegoś innego forum, przypisując mnie do jakiejś innej osoby. Sorry, messagewarsaw, ale to nie ja! A może zatrudnili mnie też producenci filmów o których się wypowiadam, wydawcy książek, które czytam i ośmielam się recenzować i Neutrogena, bo napisałam ostatnio że używam ich kremu?

I na koniec - wiesz że Katowice nie są we Wrocławiu?

A co do merytorycznej części Twojej wypowiedzi:

Cytat:
dwor jest warty uwagi, ale dopoki nie ma opinii o nim, bo nowootwarty, to nie ryzykowal bym w nim pobytu, bo mozna sie gleboko rozczarowac.


Próbuję Cię przekonać, że jak we wszystkim w życiu, czasem trzeba spróbować czegoś nieznanego :) Tutaj dyskutujemy o Malinowym Dworze, ale czy nigdy nie jadłeś jakiegoś pysznego dania po raz pierwszy? Czy zawsze opierasz się na zdaniu innych i zawsze się ono sprawdziło? Bo trochę nie rozumiem Twojego podejścia - ale z chęcią poczekam na wyjaśnienie :)

massagewarsaw - 2010-12-20, 10:27
Temat postu: kurs masaz tajski
Majka_Em napisał/a:
Na jakiej podstawie tak sądzisz, massagewarsaw? Bo ja nie rozumiem... Podajesz mi stronę jakiegoś innego forum, przypisując mnie do jakiejś innej osoby. Sorry, messagewarsaw, ale to nie ja!

I na koniec - wiesz że Katowice nie są we Wrocławiu?

sadze tak po wypowiedzi powyzej i po wszystkich innych twoich wypowiedziach tu i gdzie indziej - tam rowniez jestes majka_em i w duecie z druga osoba (czy sama soba, katowiczakiem) dyskutujecie ze znawstwem malinowe.
http://babiniec-cafe.pl/v...0597a86fc8bf1d8

niestety, firmy promocyjne podszywaja sie pod indywidualne osoby (pod roznymi pseudonimami i z podanymi roznymi miastami zamieszkania), ktore uprawiaja propagande i dezinformacje.

temat zamykam, dopoki razem z niejadkiem (sama soba) nie zaprzestaniecie pisania tutaj, bo watek bedzie sie ciagnal w nieskonczonosc - wszak dopiero wasza firma dostala nieograniczony w czasie kontrakt z malinowym na promowanie ich spa na necie.

jesli ktos chce wypowiedziec sie w watku, to pisac wp do admina/moda



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group