To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Makabryczny wypadek w studiu urody Cosmedica

massagewarsaw - 2009-08-17, 13:18
Temat postu: Makabryczny wypadek w studiu urody Cosmedica
ku przestrodze korzystajacych z masazy mechanicznych:

http://forum.gazeta.pl/fo...medica.html?v=2

Mialam makabryczny wypadek w studiu urody Cosmedica na ul. Pocztowej w Szczecinie. Maszyna do rollo-masazu wciagnela mi stope i zmiazdzyla palec. Nie bylo przy mnie obslugi maszyny (do czego zobowiazuje instrukcja obslugi), nie mial kto wylaczyc urzadzenia z moja stopa w srodku. Widzialam swoj paznokiec na podlodze!
Cudem uniknelam amputacji, mialam 2 operacje (wycinanie martwicy i przeszczep skory!!), palec jest zlamany i nigdy sie juz nie zrosnie. Cosmedica nie potwierdzila wypadku w swojej ubezpieczalni (mimo dwukrotnego wezwania Hestii), i musze po odszkodowanie udac sie do sadu, na dodatek zarzuca mi klamstwa - twierdzi, ze sama sobie ten wypadek zrobilam, wymysla oszczerstwa w rodzaju, ze sama wcisnelam tam stope, ze rozmawialam pzez telefon. Typowe - wydaje im sie, ze unikna odpowiedzialnosci. Mysle sobie, ze w koncu to nie zaden wypadek w fabryce, tylko w miejscu, gdzie mozna oczekiwac co najmniej bezpieczenstwa, jesli nie komfortu i przyjemnosci.
Sytuacja jest zawiklana, natychmiast usunieto po wypadku urzadzenie (moze nie mialo atestow?). Uwazam, ze nalezy cos z ta sprawa zrobic, udam sie pewnie do sadu, ale moze warto tez ostrzec inne kobiety przed wizytami w tym niebezpiecznym miejscu?

Zobaczcie sobie zdjecia z wypadku:
www.flickr.com/photos/40008844@N08/?saved=1

administrator - 2009-08-17, 21:15

Zawsze będę takiego zdania ,,Żadna maszyna nie zastąpi reki fizjoterapeuty !''

ps. Piękny rym ;)

massagewarsaw - 2012-06-02, 07:54
Temat postu: kurs masaz tajski
nie ma znaczenia, fizjo czy nie fizjo, kazdy moze masowac i pomagac innym.

dotyk ludzki leczy, rolletic skaleczy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group