To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Wanna z hydro masażem

Anonymous - 2009-05-24, 23:58
Temat postu: Wanna z hydro masażem
przeprowadzamy sie do nowego mieszkania z zastanawiamy sie na kupnem wanny z hydromasazem. czy jest sens kupowania takiej wanny? ile moze cos takiego kosztować? chciałabym miesz cos podobnego do tej http://www.tlux.pl/index....erspace-spa/397
w sumie sie zastanawiam bo pewnie taka wanna zajmuje duzo miejsca. czy sa wymierne korzysci z posiadania takiej wanny? czy naprawde relakcuje i pomaga urodzie. prosze o wasze zdanie.

massagewarsaw - 2009-05-25, 11:39
Temat postu: http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy
jest to wanna ogrodowa, dla 7 osob, wymiary 2.2/2.3m i bierze do 1700l wody.

moj sasiad ma mniejsza w lazience, po paru tygodniach uzywania wszystkim sie ona znudzila.

ja biore kapiel w wannie tylko raz na dlugi czas, z reguly, gdy mnie cos boli lub mamy ochote pomoczyc sie z partnerem. Lub gdy jestem na wakacjach i mam czas na przyjemnosci, a nie ma w okolicy nic bardziej pociagajacego. Raz w hotelowej lazience mialem jacuzzi - przyjemne, ale halasliwe. Jesli hydromasaz jest podobny, to sasiedzi beda sie skarzyc.

jesli masz duza rodzine, masz wskazania do masazu wodnego i stac cie na inwestycje i na uzywanie takiej wanny - to kupuj.

administrator - 2009-05-25, 15:08

Fajna sprawa ale nie do domu chyba bardziej do ogrodka ;) Chodz w wersji mniejszej do domu czemu nie ;)
pisseli - 2010-11-13, 23:46

W wannach z hydromasażem najbardziej mnie denerwuje czyszczenie otworów.
Niby nic ,ale jakie¶ włosy...

A b±belki szybko sie nudz±,gdy prowadzimy intensywny tryb życia.

massagewarsaw - 2012-06-10, 15:05
Temat postu: kurs masaz tajski
sa tez maty, ktore kladzie sie na dnie wanny, a agregator powietrza wytwarza babelki. Sa takie, ktore puszczaja tlen, rowniez takie, wytwarzajacy nano-babelki. Ponoc kazda z tych mat ma jakies szczegolne wlasciwosci. Ozywiscie, bedzie to taniej, nic cala specjalistyczna wanna.

a wlosy, niestety, po sobie trzeba wyczyscic



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group