To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Szkolenia i certyfikaty z masażu

Mariusz_ZG - 2009-05-02, 21:09
Temat postu: Szkolenia i certyfikaty z masażu
mam takie pytanko, od dluższego czasu prowadze szkolenia masażu dla szkoły i chciałbym je prowadzić samodzielnie
czy wiecie gdzie moge "uderzyć" by prowadzić te szkolenia samodzielnie - by certyfikat, który wystawie był honorowany, miał jakąś wartość.

dzieki za kazda odpowiedz

zbyszek - 2009-05-03, 12:03

Zupełnie proste (rozumiem, że szkolisz "wyjazdowo", więc nie masz własnych pomieszczeń): trzeba zarejestrować w Urzedzie Miasta działalnośc gospodarczą - firmę, mającą we wpisie prowadzenie kursów, szkoleń itd. A jeszcze lepiej zarejestrować ją w Wydziale Oświaty. Potem oczywiście skarbówka, REGON, ZUS, NIP, konto firmowe itp. W sumie w 2 tygodnie firma jest :) I już możesz wystawiać zaświadczenia, byle zgodnie z przepisami MEN - § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowej w formach pozaszkolnych (Dz. U. Nr 31, poz. 216). A co będą warte - zależy od wykładowcy :mrgreen:
Mariusz_ZG - 2009-05-03, 12:45

dzieki zbyszku, a nie warto wspolpracowac z http://masazysci.org/?
fakt ze czlonkostwo kosztuje, czy oni nie udostępnią swego logo na dyplomie?

zbyszek - 2009-05-03, 18:54

Nie chcę sie na ten temat bliżej wypowiadać, ale w sumie jeśli chcesz rozkręcać taką działalność, to powinieneś być, moim zdaniem, rozpoznawany po SWOIM logo, a nie podpinać się pod Towarzystwo, które, prawdę rzekłszy, nie jest jeszcze zbyt szeroko znane. A mnie osobiście (co, rzecz jasna, o niczym nie świadczy) to logo wcale się nie podoba :sad:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group