To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Projekt

ashley - 2009-09-07, 19:01

orientuje się ktoś jak wypadł egzamin w pomorskim :?:
zbyszek - 2009-09-07, 22:20

W Gdańsku na Hallera ponoć 100%!!, W niepublicznym Novum zdało 5 na 12
ashley - 2009-09-08, 22:11

np, Wejherowo, Gdynia ,Sztum....... jak tam z frekwencją
***Ewa*** - 2009-09-08, 22:59

proponuję zalożyć nowy temat. czyli podobieństwa i różnice, czyli co i jak jest interpretowane wg Zborowskiego,Magiery, Prochowicza,Kasolika i innych mądrych pozostawiajac w domysle pytanie, czy uczen kończący dwuletnie studium pomimo przeładowanego programu ma znać je wszystkie....? Jeśli taki temat miałby wzięcie to go przestawię ja lub Administator... jako nowy temat albo jako temtat do argumentacji w sporach z twórcami egzaminu w formie praktycznej. bo jak tak dalej pójdzzie to masażyści nigdy nie osiagną sredniej krakowej w statystykach zdawalności tych egzaminow, chyba ze... patrz powyżej. kto i gdzei zdał egzamin, a reszta zrezygnuje z nauczania i uczenia sie na masażystę :)
massagewarsaw - 2009-09-12, 18:19
Temat postu: masaz tajski
[quote="***Ewa***"]proponuję zalożyć nowy temat. czyli podobieństwa i różnice, czyli co i jak jest interpretowane wg Zborowskiego,Magiery, Prochowicza,Kasolika i innych mądrych pozostawiajac w domysle pytanie, czy uczen kończący dwuletnie studium pomimo przeładowanego programu ma znać je wszystkie....? Jeśli taki temat miałby wzięcie to go przestawię ja[/quote]
zaloz nowy temat, zobaczymy jak sie rozwinie dyskusja

megusia - 2010-05-01, 22:24

Czesc. pisalam egz. zawodowy w tamtym roku i nieudoło mi sie zdac projektu zabraklo kilka punktow :( (( czyzmienilo sie cos do tej pory z tym projektem bo niemialam czasu wejsc na frum i popytac wczesniej, prosiłabym o jakis projekt na e-maila mam swoje ale stare che ogolnie porownac z kims kto zdal jednostka moze byc jaka kolwiek:-)) poprawiam w tym roku i chce tym razem wypasc tych kilka punktow lepiej.pozdrawiam czekam na odpowiedz
dragonbm - 2010-06-19, 12:42

jeśli ktoś chce moge dać Klucz do egz. praktycznego jaki obowiązywał w 2009r. Moja dziewczyna miała 71/100 punktów, nie zdała, pojechała do OKE dostała swój egzamin i poprosiła o klucz , mogła tylko go spisać!
jak cos to pisać :)

administrator - 2010-06-19, 20:08

dragonbm napisał/a:
jeśli ktoś chce moge dać Klucz do egz. praktycznego jaki obowiązywał w 2009r. Moja dziewczyna miała 71/100 punktów, nie zdała, pojechała do OKE dostała swój egzamin i poprosiła o klucz , mogła tylko go spisać!
jak cos to pisać :)

Podeślij na e-maila forum@e-masaz.pl umieścimy go tutaj.

Necrii - 2010-06-20, 18:33

Tak :) Klucz mógłby wiele rozjaśnić, choć podejrzewam, że nie dowiemy się z niego niczego nowego. Wszystko niby jest na stronie centralnej komisji edukacyjnej :/
dragonbm - 2010-06-20, 19:06

wysłałem, klucz i tak sie zmienia co roku. ale jest punkt po punkcie za co i ile punktów było. kiedys szukałem klucza ale nie znalazłem, bycmoze jest ale tak chciałem chociaz pomoc :D
administrator - 2010-06-20, 19:25

dragonbm napisał/a:
wysłałem, klucz i tak sie zmienia co roku. ale jest punkt po punkcie za co i ile punktów było. kiedys szukałem klucza ale nie znalazłem, bycmoze jest ale tak chciałem chociaz pomoc :D

Dzięki.

Egazminy zawodowe technik masażysta

Projekt klucz 2009

Anonymous - 2010-12-27, 14:07
Temat postu: projet i test 2010 czerwiec
czy mam ktos projekt z masazu limfatycznego i test 2010 odp.
prosze o link

administrator - 2010-12-27, 17:28
Temat postu: Re: projet i test 2010 czerwiec
rahim napisał/a:
czy mam ktos projekt z masazu limfatycznego i test 2010 odp.
prosze o link

Ja również po proszę umieszczę na serwerze.

Asiulkaa91 - 2012-03-12, 20:50
Temat postu: Egzamin praktyczny - czerwiec 2011 !
Witam was bardzo serdecznie , mam prosbe a dokladniej chodzi o mi o TECHNIK MASAŻYSTA - CZERWIEC 2011
Zadanie nr 1 (egzamin zawodowy) ma ktos z was moze opracowany ten projekt ? dla siebie badz robiony na zajeciach praktycznych lub teorii masazu ? była bym bardzo wdzieczna jesli ktos zechcial by z was wyslac mi ten projekt z gotowym opracowaniem :)
pozdraiwam

[ Dodano: 2012-03-12, 20:50 ]
Witam was bardzo serdecznie , mam prosbe a dokladniej chodzi o mi o TECHNIK MASAŻYSTA - CZERWIEC 2011
Zadanie nr 1 (egzamin zawodowy) ma ktos z was moze opracowany ten projekt ? dla siebie badz robiony na zajeciach praktycznych lub teorii masazu ? była bym bardzo wdzieczna jesli ktos zechcial by z was wyslac mi ten projekt z gotowym opracowaniem :)
pozdrawiam

askaa91@interia.pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group