To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

administrator - 2011-06-14, 21:24

Witamy na forum ;)
Anonymous - 2011-06-19, 14:18

Witam wszystkich serdecznie! :)
massagewarsaw - 2011-06-19, 14:32
Temat postu: kurs masaz tajski
siemek misiek
administrator - 2011-06-19, 19:02

Witamy na forum ;)
Melisa - 2011-06-28, 20:24

Witam.
W 2009 zapisałam sie do szkoły policealnej na TM. Dlaczego akurat TM? hmm... szczerze nie wiem :D szukałam kierunku który w jakimś stopniu mógłby mnie zainteresować.
Po 2 latach już wiem że był to BARDZO dobry wybór. Nie sądziłam że tak mnie to zainteresuje. Aktualnie czekam na wyniki egzaminów zawodowych. Kolejny krok to odnowa biologiczna, tylko niestety nie moge znaleźć w swoim rejonie odpowiedniej szkoły z tym kierunkiem :sad: (m.in. dlatego trafiłam na to forum z nadzieją że tu znajdę więcej info), we wrześniu ide na kurs z masażu kamieniami, rozglądam się tez za kursem z piłkami Pezzi i taśmami Thera-Band.
Pozdrawiam ;)

administrator - 2011-06-28, 23:30

Melisa napisał/a:
Witam.
W 2009 zapisałam sie do szkoły policealnej na TM. Dlaczego akurat TM? hmm... szczerze nie wiem :D szukałam kierunku który w jakimś stopniu mógłby mnie zainteresować.
Po 2 latach już wiem że był to BARDZO dobry wybór. Nie sądziłam że tak mnie to zainteresuje. Aktualnie czekam na wyniki egzaminów zawodowych. Kolejny krok to odnowa biologiczna, tylko niestety nie moge znaleźć w swoim rejonie odpowiedniej szkoły z tym kierunkiem :sad: (m.in. dlatego trafiłam na to forum z nadzieją że tu znajdę więcej info), we wrześniu ide na kurs z masażu kamieniami, rozglądam się tez za kursem z piłkami Pezzi i taśmami Thera-Band.
Pozdrawiam ;)

Jedna z nielicznych osób lubiąca swój zawód ;)

Witamy na forum ;)

Melisa - 2011-06-28, 23:38

e-Masaz.pl napisał/a:

Jedna z nielicznych osób lubiąca swój zawód ;)


Hehe :D dlaczego? ja myślałam że na forum poznam samych miłośników masażu :D

massagewarsaw - 2011-06-28, 23:39
Temat postu: kurs masaz tajski
mysle, ze wiekszosc masazystow ma predyspozycje i dlatego lubi ten zawod. Oprocz technikow, setki tysiecy uczylo sie na kursach, bardziej dla siebie, niz dla kariery zawodowej.

dla chcacych sie utrzymac tylko z masazu, na poczatku (i w kryzysie) sa spore schodki do pokonania, znalezienie starzu, wolantariatu, wlasnych klientow

wasniolek - 2011-06-30, 16:06

Hello :smile:
administrator - 2011-06-30, 16:41

Melisa napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

Jedna z nielicznych osób lubiąca swój zawód ;)


Hehe :D dlaczego? ja myślałam że na forum poznam samych miłośników masażu :D

Pewnie tak ;)

administrator - 2011-06-30, 16:41

wasniolek napisał/a:
Hello :smile:

Witaj na forum ;)

emmiii - 2011-07-03, 12:56

Witam :) jestem świeżo po egzaminie za masażu :) na zajęciach było tego nie dużo... mam nadzieję, że dużo ćwiczeń oraz wasze wątki na forum pozwolą mi dążyć do doskonałości :) pozdrawiam serdecznie
administrator - 2011-07-03, 13:21

emmiii napisał/a:
Witam :) jestem świeżo po egzaminie za masażu :) na zajęciach było tego nie dużo... mam nadzieję, że dużo ćwiczeń oraz wasze wątki na forum pozwolą mi dążyć do doskonałości :) pozdrawiam serdecznie

Witaj i o wszystko pytaj ;)

massagewarsaw - 2011-07-03, 14:44
Temat postu: kurs masaz tajski
jesli jeszcze nie widzialas, rzuc okiem na watek "Tego nie ma w szkole" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=497
Macix - 2011-07-03, 19:29

Siemanko Maciek z Łodzi :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group