To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

kala_883 - 2010-06-17, 23:04

WITAM WSZYSTKICH!!
Mam na imie Karolina i ciesze sie ze tu z Wami jestem ;)
Od niedawna zagladam na forum i postanowilam sie zalogowac :) Koncze wlasnie kurs klasycznego i zastanawiam sie co z tym dalej robic:) Myśle ze wlasnie tutaj znajde odpowiedz :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow i do ,,uslyszenia" ;)

Kala_883

Necrii - 2010-06-18, 00:00

e-Masaz.pl napisał/a:

im więcej napiszesz ty lepiej :D


Hm... podejrzewam, że z moją wiedzą ogólną będzie to głównie spam. Czyżby był w cenie? ;)

administrator - 2010-06-18, 15:31

kala_883 napisał/a:
WITAM WSZYSTKICH!!
Mam na imie Karolina i ciesze sie ze tu z Wami jestem ;)
Od niedawna zagladam na forum i postanowilam sie zalogowac :) Koncze wlasnie kurs klasycznego i zastanawiam sie co z tym dalej robic:) Myśle ze wlasnie tutaj znajde odpowiedz :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow i do ,,uslyszenia" ;)

Kala_883

Witamy ;) A co dalej robić oczywiście ze szkole bo kurs to za mało ;)

Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

im więcej napiszesz ty lepiej :D


Hm... podejrzewam, że z moją wiedzą ogólną będzie to głównie spam. Czyżby był w cenie? ;)

dzisiaj wszystko w cenie :D

Taisa - 2010-06-22, 15:16

Witam wszystkich :)
administrator - 2010-06-22, 21:28

Taisa napisał/a:
Witam wszystkich :)

Cześć ;)

AxelWhaitZZZ - 2010-06-24, 14:20

Witam wszystkich :)
administrator - 2010-06-24, 16:16

wszyscy witają ;)
Necrii - 2010-06-24, 16:32

Witam i ja xD
klaudyna1713 - 2010-07-01, 16:57

Witam wszystkich :wink:
administrator - 2010-07-01, 18:31

Witamy ;)
Królis - 2010-07-04, 16:37

Witam i pozdrawiam serdecznie :wink:
administrator - 2010-07-04, 22:57

Królis napisał/a:
Witam i pozdrawiam serdecznie :wink:

Witamy i pozdrawiamy serdecznie ;)

hedonism - 2010-07-08, 13:59

I ja witam :mrgreen: Moja przygoda z masażem rozpoczęła sie 1,5 roku temu od... masażu, który miałam w gabinecie kosmetycznym jako klientka. Podobało mi sie bardzo. Później zobaczyłam w sieci masaż lomi lomi, jeszcze bardziej sie zafascynowałam, zrobiłam kilka kursów, w tym klasyk i II etap masaż segmentarny i drenaż, oraz kamienie, lomi lomi (tutaj również dwa warsztaty dla zaawansowanych). Uwielbiam klasyk i lomi:) Od września wybieram sie do technikum wieczorowego dlatego, ze cały czas czuje niedosyt wiedzy i kwalifikacji. Zawodowo robię zupełnie coś innego, masaże w weekendy i wieczorami. Dla mnie to pasja i sposób również na rozwój osobisty poprzez prace z ludzmi i relacje międzyludzkie:)

Pozdrawiam
Kasia

administrator - 2010-07-08, 15:33

hedonism napisał/a:
I ja witam :mrgreen: Moja przygoda z masażem rozpoczęła sie 1,5 roku temu od... masażu, który miałam w gabinecie kosmetycznym jako klientka. Podobało mi sie bardzo. Później zobaczyłam w sieci masaż lomi lomi, jeszcze bardziej sie zafascynowałam, zrobiłam kilka kursów, w tym klasyk i II etap masaż segmentarny i drenaż, oraz kamienie, lomi lomi (tutaj również dwa warsztaty dla zaawansowanych). Uwielbiam klasyk i lomi:) Od września wybieram sie do technikum wieczorowego dlatego, ze cały czas czuje niedosyt wiedzy i kwalifikacji. Zawodowo robię zupełnie coś innego, masaże w weekendy i wieczorami. Dla mnie to pasja i sposób również na rozwój osobisty poprzez prace z ludzmi i relacje międzyludzkie:)

Pozdrawiam
Kasia

Witamy na forum ;) Oby więcej takich forumowiczów. Zapraszamy do korzystania i dzielenia się doświadczeniami. ;)

goldenspa - 2010-07-16, 00:12

Witam
Fizjoterapeutą i masażystą jestem od 15 lat. Od niedawna udało mi się otworzyć salon odnowy biologicznej, masażu i odchudzania. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony http://goldenspa.com.pl/
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group