To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

administrator - 2010-05-01, 21:24

Witek napisał/a:
Dziękuję Massagewarsaw za odpowiedź odnośnie wieku.
Co do drugiej kwestii, czy zdecydować się na 5 miesieczny kurs, czy walczyć o technika masażystę ? Pewnie wybrałbym to drugie, ale w Szczecinie jest tylko system dzienny.
Pozdrawiam,
Witek

Poszukaj w szkołach prywatnych czy nie ma systemu zaocznego technika. Szkoły ala cosinus żak itp.

zbyszek - 2010-05-01, 21:51

Zobacz tu: http://www.eck.com.pl/szkola/1.xhtml
Witek - 2010-05-02, 19:39

Dziękuję za podpowiedzi, we wtorek przystępuję do akcji poszukiwawczej, 2 letnie studium to jednak coś innego niż 5 miesieczny kurs.
Pozdrawiam

Nuriel - 2010-05-05, 13:19

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Zajrzałem na forum gdyż szukam wszelkich informacji na temat masażu, łącznie z tymi, co trzeba zrobić, aby zostać masażystą (tak 'papierkowo' jak i zawodowo).

Wysiłkiem fizycznym, regeneracją, rehabilitacją a także ciałem i biomechaniką człowieka interesuję się już od jakiegoś czasu i bardzo podoba mi się wizja zawodu masażysty, który można by łączyć np. z zawodem instruktora na siłowni. Mam 21 lat, więc jeszcze trochę czasu przede mną, zastanawiam się tylko jak najlepiej się zakręcić jeśli nie uczęszczam do żadnej szkoły związanej z tematyką masażu ;)

Pozdrawiam, Nuriel

massagewarsaw - 2010-05-05, 13:26
Temat postu: kurs masaz tajski
najszersze perspektywy i szanse daje ci technik, jesli nie dzienne, to wieczorowe
pawels89 - 2010-05-06, 13:05

Witam :)
Zalogowałem się na tym forum ponieważ poszukuje odpowiedzi na kilka pytań ;) Prawdopodobnie z czasem będzie ich więcej ;)

administrator - 2010-05-06, 15:35

pawels89 napisał/a:
Witam :)
Zalogowałem się na tym forum ponieważ poszukuje odpowiedzi na kilka pytań ;) Prawdopodobnie z czasem będzie ich więcej ;)

Witamy ;)

ewa_k29 - 2010-05-08, 07:47
Temat postu: Witam
Witam Wszystkich
Masaż to moje nowe hobby :) Niestety nie robię masaży leczniczych ponieważ nie jestem rehabilitantem I tą pracę pozostawiam tylko zawodowcom, ale robię masaże relaksacyjne i antycellulitowe
Swoją działalnośc rozpoczelam w kwietniu WIEC działam dopiero miesiąc Nie mam dużej oferty ale jak ktoś chce to może poczyta www.minispa.olkusz.pl Niestety zdjecia jeszcze nie są moje ale mam nadzieje ze w przszlości wrzucę na stronke moje z gabineciku :)

P/S Mam nadzieje ze moge liczyc na wasza pomoc !!!! Bo niestety jeszcze jestem zielona :) Pozdrawiam Ewa

administrator - 2010-05-08, 14:35

Witamy na forum ;)

ps. Fajna stronka.

Lychas666 - 2010-05-08, 16:09

:smile:
Dzien dobry Wszystkim
Od dluzszego czasu czytam i obserwuje. Niestety mialam ostatnio przerwe, i musialam sie na nowo zarejestrowac. Ale raczej czytam. Jest tutaj tak wiele informacji i dyskusji, ze czuje sie w pelni doinformowana i rozwiane sa moje watpliwosci :)
Nadal bede raczek czytac. Zbyt male doswiadczenie, bo masowanie raczej dla pielegnacji i relaksu przez ostatnie 5 lat, nie pozwala mi sie czuc mocna w dyskusji.
W moim gabinecie zajmuje sie przewaznie specjalistyczna pielegnacja stop.
Masaz relaksacyjny jest dodatkiem. W pazdzierniku uczylam sie masazu ayurvedyjskiego goracymi kamieniami polszlachetnymi. Mam jeszcze ogromna chrapke na szkole refleksoterapii we Wroclawiu. Juz mam namiary itd.
Stopy moich klientek i klientow beda wtedy w 100% dopieszczone :lol:
Popieram akcje zwiazane z rejestracja masazystow z odpowiednim wyksztaceniem kierunkowym i zakaz wykonywania osobom bez takiego wyksztalcenia.

Pozdrawiam serdecznie !

administrator - 2010-05-08, 19:14

Fajnie ze dołączyłaś do nas. Witamy na forum ;)
damian333 - 2010-05-13, 17:45

hej wszytkim jestem tu nowy:)

[ Dodano: 2010-05-13, 18:52 ]
cześć wszystkim jestem tu nowy i od razu mam duuzo pytan tylko nie wiem gdzie je kierowac to pisze tutaj ogolnie:jestem na studiach na fizjoterapii oraz po kursie masazu odchudzajacego na reszte narazie nie mam pieniedzy
jakie kursy warto robic?i czy na masazu oprocz tego ze pomaga sie ludziom czy da sie zarobic?

massagewarsaw - 2010-05-13, 19:04
Temat postu: kurs masaz tajski
czesc, zdaje sie, juz juz w ubieglym roku pisales - wtedy bylo o stolach, wiec widac, ze juz masujesz.

najpierwszy powinien klasyczny, moze na uczelni robia go bez anatomii i fizjologii, ktore masz juz przerobione. Sa tez otwarte bezplatne projekty unijne (do tej pory spotkalem egzotyczne w lodzkim i mazowieckim).

oczywiscie, ze po klasycznym mozesz dorobic do studiow, zdobywac zdolnosci manualne, a przy okazji praktykowac elementy technik fizjo ze szkoly. Powoli tez wyrabiasz sobie marke i baze klientow na przyszlosc.

przenies dyskusje na podforum kursy.

damian333 - 2010-05-14, 17:39

aha dziekuje bardzo za informacje bylem w tamtym roku ale juz sporo czzasu minelo od ostatnich odwiedzin przenosze sie na podforum:)
Scaliano.com.pl - 2010-05-24, 20:45

Witam wszystkich na forum. Jako ze jestem początkującym użytkownikiem, prosze o cierpliwość oraz wyrozumiałość.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group