To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

BIOMAART Masaż - 2010-02-23, 08:55

Witam serdecznie. Jestem praktykiem i nauczycielem hawajskiego systemu pracy z ciałem (masaż Lomi Lomi Nui, Kahi Loa, taniec hula). Nie zaniedbuję też korzeni - ciągle zgłębiam masaż klasyczny, a dla rozrywki popełniam czasami masaże bambusem królewskim lub kamieniami. Moją ostatnią fascynacją stał się Aku Taping. Trzymam kciuki za wszystkich wstępujących na drogę pracy nie tylko z ludzkim ciałem, ale również z psyche.
Beata

massagewarsaw - 2010-02-23, 09:04
Temat postu: kurs masaz tajski
co znaczy "e ala e" w twojej ksywie?
BIOMAART Masaż - 2010-02-23, 09:17

E ALA E - obudź się!
To 1. wers pieśni " PUKA 'ANA O KA LA" śpiewanej przez Hawajczyków. Pieśnią tą budzi się słońce, a także wszystkich ludzi i cały świat. Ot, trochę hawajskiej magii :-)

administrator - 2010-02-23, 09:58

BIOMAART Masaż napisał/a:
E ALA E - obudź się!
To 1. wers pieśni " PUKA 'ANA O KA LA" śpiewanej przez Hawajczyków. Pieśnią tą budzi się słońce, a także wszystkich ludzi i cały świat. Ot, trochę hawajskiej magii :-)

Ciekawe :wink:
Witamy na forum :wink:

ASM MENOS - 2010-03-13, 13:14

Witam wszystkich na forum,
nie zrobiłam tego wczoraj wieczorem i już wynikło małe zamieszanie :) mam nadzieję że 'pierwsze wejście' nie wpłynie na przyjęcie mnie do tej forum'owej społeczności...
Reprezentuję placówkę szkoleniową Akademię Sztuki Masażu MENOS, prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu wielu form masażu, nasi instruktorzy to pasjonaci masażu, terapeuci z różnych stron świata (od Chin aż po Egipt - jakby na to nie patrzeć to dwa źródła kulturowe masażu ;) choć to zupełny zbieg okoliczności).
Siedziba nasza mieści się w Katowicach i na razie tylko tu prowadzimy szkolenia.
To chyba tyle tytułem wstępu...
Jeszcze tylko dodam, że w naszej szkole wychodzimy z założenia, że masaż choć jest sztuką to każdy może się go nauczyć, wystarczy chcieć!

administrator - 2010-03-13, 14:15

ASM MENOS napisał/a:
Witam wszystkich na forum,
nie zrobiłam tego wczoraj wieczorem i już wynikło małe zamieszanie :) mam nadzieję że 'pierwsze wejście' nie wpłynie na przyjęcie mnie do tej forum'owej społeczności...
Reprezentuję placówkę szkoleniową Akademię Sztuki Masażu MENOS, prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu wielu form masażu, nasi instruktorzy to pasjonaci masażu, terapeuci z różnych stron świata (od Chin aż po Egipt - jakby na to nie patrzeć to dwa źródła kulturowe masażu ;) choć to zupełny zbieg okoliczności).
Siedziba nasza mieści się w Katowicach i na razie tylko tu prowadzimy szkolenia.
To chyba tyle tytułem wstępu...
Jeszcze tylko dodam, że w naszej szkole wychodzimy z założenia, że masaż choć jest sztuką to każdy może się go nauczyć, wystarczy chcieć!

Witamy na forum :wink:

Od razu informujemy ze każdy spam będzie usuwany włącznie z kontem użytkownika

osholom - 2010-04-07, 12:07

Dzień dobry bardzo. Wita strażak z zawodu, masażysta z powołania [takie egzotyczne połączenie:) ]
Masaż pojawił się w moim życiu jakieś 3 lata temu i zawładnął nim. Jest dla mnie źródłem niesamowitej satysfakcji. Realizowanie się a jednocześnie możliwość niesienia pomocy innym nadaje niesamowitą jakość życiu i jest powodem pojawiania się uśmiechu po przebudzeniu. Na chwilę obecną nie mogę poświęcić się tej pasji w 100% ale mam nadzieje, że (również z pomocą tego forum) z czasem to się zmieni. Pozdrawiam :)

massagewarsaw - 2010-04-07, 12:18
Temat postu: masaz warszawa
mozesz wniesc cos nowego do zawodu, wlaczajac swoje doswiadczenie strazaka - moze ogien, dym czy wode.

gdzies w spa hong kongu podpalali specjalne wdzianko klienta i mialo to wplywac na zmniejszenie celulitu - zreszta pomysl zaczerpniety z tradycyjnej medycyny chinskiej. Masaz wodny jest znany; rowniez masaz suchy, ktory polega na wejsciu w ubraniu w elastyczny worek na ktory puszczane sa silne strumienie wody.

administrator - 2010-04-07, 12:37

osholom napisał/a:
Dzień dobry bardzo. Wita strażak z zawodu, masażysta z powołania [takie egzotyczne połączenie:) ]
Masaż pojawił się w moim życiu jakieś 3 lata temu i zawładnął nim. Jest dla mnie źródłem niesamowitej satysfakcji. Realizowanie się a jednocześnie możliwość niesienia pomocy innym nadaje niesamowitą jakość życiu i jest powodem pojawiania się uśmiechu po przebudzeniu. Na chwilę obecną nie mogę poświęcić się tej pasji w 100% ale mam nadzieje, że (również z pomocą tego forum) z czasem to się zmieni. Pozdrawiam :)

Witamy na forum oby więcej takich ludzi z pasja do masażu ;)

Michał81 - 2010-04-16, 21:55

Witam,
od jakiegoś czasu myślałem o zmianie kwalifikacji zawodowych. Obecny zawód (elektryk) niestety nie przynosi mi zbyt wiele satysfakcji, nawet jeśli okaże się że masażystą nie zostanę to i tak chciałbym nauczyć się tego dla samego siebie. Dlatego żeby nie marnować czasu zapraszam do mojego tematu i pomoc w wyborze szkoły ;)

http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=7030#7030

administrator - 2010-04-16, 23:11

Cześć ;) Odp napisałem w twoim temacie. Pozdrawiam
Rayan - 2010-04-20, 17:01

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
Mam na imię Mateusz, od dawna interesuję się masażem, i chciałbym zostać masażystą
Mam nadzieję, że uda mi się dzięki Wam, drodzy forumowicze, znaleźć dobrą szkołę masażu.
Pozdrawiam

Krakow_masaz - 2010-04-21, 17:31
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
co znaczy "e ala e" w twojej ksywie?

bardzo ładnie :)

Witam, Zarejestrowałem się tutaj bo interesuję się tematyką masażu. Zobaczymy jak to wygląda z bliska :)

administrator - 2010-04-21, 19:46
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
Krakow_masaz napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:
co znaczy "e ala e" w twojej ksywie?

bardzo ładnie :)

Witam, Zarejestrowałem się tutaj bo interesuję się tematyką masażu. Zobaczymy jak to wygląda z bliska :)

Witamy na forum ;) Nie tylko ty interesujesz się ta dziedzina życia :D

Małgośka - 2010-04-23, 14:33

Witam,jestem na etapie zakupu łóżka do masaż(stacjonarnego),poproszę o pomoc i może ocenę produktów firmy HABYS.Dziękuję i pozdrawiam :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group