To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

administrator - 2010-01-27, 23:25

Ewans napisał/a:
Witam
Nazywam się Krzysiek, jestem z Rzeszowa. Jakiś czas temu ostro nastawiłem się na masaż i w tym kierunku zrobiłem licencjat z fizjoterapii a teraz jestem w trakcie robienia magisterki i 2-letniej szkoły masażu. Forum do tej pory odwiedzałem jako gość ale postanowiłem przestać być anonimowy.
Pozdrawiam wszystkich!

Witamy na forum.

Lepiej późno niż wcale ;)

sanka - 2010-01-28, 13:13

Witam wszystkich :wink: Nazywam się Ania, studiuję fizjoterapię we Wrocławiu :wink: Pozdrawiam :wink:
massagewarsaw - 2010-01-28, 13:16
Temat postu: kurs masaz tajski
siema

ps jesli nie masz wlaczonych powiadomien, to odpowiedzialem ci http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=6271

Herakles - 2010-02-01, 19:51

Witam !

Mam na imię Maciek, kończe właśnie Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie na wydziale fizjoterapii. Aktualnie piszę pracę o endoprotezoplastyce stawu kolanowego :wink: wiec jak ktos ma jakies ciekawe materialy na ten temat to prosze na maila :mrgreen: Ukończyłem również kurs masażu I stopnia rozszerzony, i nie mam zamiaru na tym zakończyć. Juz teraz sporo masuje i coraz bardziej mnie to wciaga.
Postaram się aktywnie uczestniczyć w życiu forum.
Pozdrawiam wszystkich !

administrator - 2010-02-01, 20:52

Herakles napisał/a:
Witam !

Mam na imię Maciek, kończe właśnie Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie na wydziale fizjoterapii. Aktualnie piszę pracę o endoprotezoplastyce stawu kolanowego :wink: wiec jak ktos ma jakies ciekawe materialy na ten temat to prosze na maila :mrgreen: Ukończyłem również kurs masażu I stopnia rozszerzony, i nie mam zamiaru na tym zakończyć. Juz teraz sporo masuje i coraz bardziej mnie to wciaga.
Postaram się aktywnie uczestniczyć w życiu forum.
Pozdrawiam wszystkich !

Witamy na forum masażu ;)

marcin86 - 2010-02-07, 00:24

Cześć,
mam na imię Marcin. Od dawna czytam forum, znalazłem tu wiele ciekawych informacji i postanowiłem dołączyć do grona zalogowanych :)
Pozdrawiam!

administrator - 2010-02-07, 08:03

marcin86 napisał/a:
Cześć,
mam na imię Marcin. Od dawna czytam forum, znalazłem tu wiele ciekawych informacji i postanowiłem dołączyć do grona zalogowanych :)
Pozdrawiam!

Witamy ;)

eM - 2010-02-12, 21:45

Cześć czołem :wink: Mam na imię Marcel i jestem instruktorem odnowy biologicznej :grin: Witam wszystkich :wink:
Truskawa - 2010-02-13, 13:23

Witamy i zachęcamy do udzielania się na forum:)
headwithwings - 2010-02-13, 22:38

jako nowa użytkowniczka witam wszystkich masażystów :grin:
Truskawa - 2010-02-14, 15:57

Witamy :wink:
smok - 2010-02-18, 13:03

Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum :)
administrator - 2010-02-18, 13:47

smok napisał/a:
Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum :)

Witamy ;)

Sebastian89 - 2010-02-18, 21:40

Witam wszystkich, nazywam sie Sebastian, jestem w trakcie nauki dziennej "technik masazysta". Mysle ze to forum rozwieje wszystkie moje wątpliwości i ukierunkuje mnie na tematy o których niemam pojęcia ;)
administrator - 2010-02-19, 10:37

Sebastian89 napisał/a:
Witam wszystkich, nazywam sie Sebastian, jestem w trakcie nauki dziennej "technik masazysta". Mysle ze to forum rozwieje wszystkie moje wątpliwości i ukierunkuje mnie na tematy o których niemam pojęcia ;)

Witamy na forum ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group