To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jeste¶ tu nowy? Przywitaj się !

madeinchina - 2009-10-17, 10:50

Witam jesiennie, czyli kolorowo. :wink:
massagewarsaw - 2009-10-17, 12:10
Temat postu: masaz tajski
czesc
po twoim nicku przypuszczalem, ze sprzedajesz chinski sprzet do masazu, a ty gimnastyczka

los_arturos - 2009-10-30, 00:13

czesc wszystkim! Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć czynnie w życiu forum. pozdrawiam

p.s. szkoda że e-fizjoterapia nie działa tak prężnie.

administrator - 2009-10-30, 16:33

los_arturos napisał/a:
czesc wszystkim! Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć czynnie w życiu forum. pozdrawiam

Witamy na forum ;)

los_arturos napisał/a:

p.s. szkoda że e-fizjoterapia nie działa tak prężnie.

Jeszcze trochę ;)

emzet - 2009-11-05, 17:51

Witam wszystkich bardzo serdecznie :wink:

Mam nadzieje ze na forum uda mi sie znalesc interesujace mnie informacje oraz ze sam bede mogl komus pomoc. Pozdrawiam

administrator - 2009-11-06, 00:42

emzet napisał/a:
Witam wszystkich bardzo serdecznie :wink:

Mam nadzieje ze na forum uda mi sie znalesc interesujace mnie informacje oraz ze sam bede mogl komus pomoc. Pozdrawiam

Witamy ;)

nevadka - 2009-11-16, 16:58

Jestem technikiem fizjoterapii od prawie 3 lat z rocznym stażem zawodowym. obecnie poszukuje pracy i ewentualnie planuje rozpoczęcie własnej działalno¶ci gospodarczej.
administrator - 2009-11-16, 23:44

Witamy na forum :D
gonzi - 2009-11-17, 20:31

Witam wszystkich :mrgreen:
pozdrowienia z WLKP. :lol:

administrator - 2009-11-17, 23:05

gonzi napisał/a:
Witam wszystkich :mrgreen:
pozdrowienia z WLKP. :lol:

Cze¶ć ;)

administrator - 2009-11-23, 12:12

logo napisał/a:
Witam wszystkich :)
Jeste¶my firm±, która zaopatruje gabinety masażu, SPA & WELLNESS, odnowy biologicznej etc. w sprzęt. Bardzo nam miło, że powstał taki serwis. Wielu rzeczy można się od Państwa dowiedzieć.

Pozdrawiamy serdecznie!

Witamy na forum i zachęcamy do czynnego udziału w nim ;)

barnet - 2009-11-23, 23:33

Witam,witam serdecznie, forum czytam już jaki¶ czas, dopiero się teraz przedstawię, Piotrek z Wrocławia, pozdrawiam, oby współpraca była owocna :)
administrator - 2009-11-24, 16:04

barnet napisał/a:
Witam,witam serdecznie, forum czytam już jaki¶ czas, dopiero się teraz przedstawię, Piotrek z Wrocławia, pozdrawiam, oby współpraca była owocna :)

Witamy na forum ;)

sylwek - 2009-12-03, 21:01

Witam wszystkich serdecznie.
Jestem obecnie na 2 roku Technika Masazysty. Przypadkiem otarlem sie o to forum i doszedlem do wniosku ze nie glupio by bylo tu zawitac. W sumie to zawsze cos czlowiek ciekawego sie moze dowiedziec :) .

Pozdrawiam !

administrator - 2009-12-03, 22:48

sylwek napisał/a:
Witam wszystkich serdecznie.
Jestem obecnie na 2 roku Technika Masazysty. Przypadkiem otarlem sie o to forum i doszedlem do wniosku ze nie glupio by bylo tu zawitac. W sumie to zawsze cos czlowiek ciekawego sie moze dowiedziec :) .

Pozdrawiam !

Pewnie. Witamy na forum ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group