To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

massagewarsaw - 2009-09-29, 14:01
Temat postu: masaz tajski
calkiem sluszny wybor
administrator - 2009-09-29, 16:13

Dandys napisał/a:
Witam serdecznie!! Mam na imie Dawid,a masażem zajmuje sie od roku. Jak ja to mówie coś mi odbiło na "starość" i stwierdziłem ze chce cos robić dla ludzi, zmienic zupełnie profesje i tak padło na masaz:)

Szukajta a znajdzieta :D

Witamy na forum :D

Anonymous - 2009-10-01, 07:43

Witam wszystkich nazywam się Grzegorz mam 23l od 4 miesięcy posiadam zawód "Biomasażysty" po rocznej szkole we Wrocławiu. Obecnie szukam pracy jako masażysta, pozdrawiam.....
administrator - 2009-10-01, 08:27

Grzes napisał/a:
Witam wszystkich nazywam się Grzegorz mam 23l od 4 miesięcy posiadam zawód "Biomasażysty" po rocznej szkole we Wrocławiu. Obecnie szukam pracy jako masażysta, pozdrawiam.....

Witamy na forum Grześ ;)

massagewarsaw - 2009-10-01, 09:09
Temat postu: masaz tajski
zapisz sie do obserwcji watku "praca oferowana" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=5155
Avanty - 2009-10-04, 20:50

Cześć jestem Tomek. jestem studentem fizjoterapii AWF 2 roku, w te wakacje zrobiłem kurs i dopiero zaczynam swoją przygodę z masażem :)
Pozdrawiam wszystkich :)

Truskawa - 2009-10-05, 15:42

Witamy i pozdrawiamy:) Mamy nadzieję że ten serwis wspomoże twoją walkę w tej dziedzinie
Anonymous - 2009-10-05, 20:56

Witam wszystkich. Studiowałem 2 lata fizjoterapie i przerwałem i teraz niewiem co począć. Zastanawiam się nad masażem ale czy w wieku 22 lat warto brać sie za 2 letnią i szkołe i nie mieć pewności co do pracy w zawodzie. Sam niewiem. Może mi ktoś doradzi? Pozdrawiam
theblood - 2009-10-05, 21:10

Witam serdecznie. Jestem Konrad i... nie zajmuje się masażami, ale jednocześnie lubię czasem poczytać wypowiedzi osób zajmujących się tym tudzież artykuły o masażach (a moja matczyna jeszcze bardziej :P ), dlatego też oto jestem ;)
massagewarsaw - 2009-10-05, 21:20
Temat postu: masaz tajski
zarobki masazystow/fizjo sa bradzo niskie, jedne z najnizszych ze wszystkich zawodow, ale zatrudnienie to zdobycie zdolnosci praktycznych i przy okazji prywatnych pacjentow/klientow w miejscu pracy, a nastepnie otwarcie wlasnego gabinetu.

jesli czujesz, ze to jest twoja przyszlosc, to idz w tym kierunku przez licencjat fizjo, technika masazyste czy przez jakis dobry kurs klasycznego - szczegolnie, jesli mozesz uczyc sie bezplatnie czy z niewielkim czesnym.

administrator - 2009-10-06, 14:50

Dorian napisał/a:
Witam wszystkich. Studiowałem 2 lata fizjoterapie i przerwałem i teraz niewiem co począć. Zastanawiam się nad masażem ale czy w wieku 22 lat warto brać sie za 2 letnią i szkołe i nie mieć pewności co do pracy w zawodzie. Sam niewiem. Może mi ktoś doradzi? Pozdrawiam

Witamy na Forum.

Jak pisał massage warto spróbować to tylko 2 lata lub jakiś kurs.

Pozdrawiam

theblood napisał/a:
Witam serdecznie. Jestem Konrad i... nie zajmuje się masażami, ale jednocześnie lubię czasem poczytać wypowiedzi osób zajmujących się tym tudzież artykuły o masażach (a moja matczyna jeszcze bardziej :P ), dlatego też oto jestem ;)


Witamy i życzymy miłego czytania artykułów.

Anonymous - 2009-10-07, 14:44
Temat postu: Nowy :)
Witam wszystkich!
Jestem tu nowy, więc przywitać się wypada.
Niestety z powodu braku czasu masażem nie zajmowałem się bardzo dawno, aczkolwiek nie jest mi on całkiem obcy.
Ostatnio niestety zmuszony zostałem do korzystania z uroków technologii, stąd moja znajomość tego tematu.
Oczywiście przyjemniej by było naturalnie i wogóle, ale cóż kiedy czasu niestarcza.
Pozdrawiam:
WS

administrator - 2009-10-07, 15:29
Temat postu: Re: Nowy :)
Alf_Q napisał/a:
Witam wszystkich!
Jestem tu nowy, więc przywitać się wypada.
Niestety z powodu braku czasu masażem nie zajmowałem się bardzo dawno, aczkolwiek nie jest mi on całkiem obcy.
Ostatnio niestety zmuszony zostałem do korzystania z uroków technologii, stąd moja znajomość tego tematu.
Oczywiście przyjemniej by było naturalnie i wogóle, ale cóż kiedy czasu niestarcza.
Pozdrawiam:
WS

Witamy na forum ;)

tarasow - 2009-10-15, 10:36

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :-)

Do usłyszenia/przeczytania, Jakub.

administrator - 2009-10-15, 16:50

tarasow napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :-)

Do usłyszenia/przeczytania, Jakub.

Witamy ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group