To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

administrator - 2009-09-21, 08:23

Witamy na forum ;)
Krzychu30 - 2009-09-26, 23:18

Dzień dobry! Witam wszystkich.
administrator - 2009-09-26, 23:45

Krzychu30 napisał/a:
Dzień dobry! Witam wszystkich.

Dzień dobry tobie ;)

Krzychu30 - 2009-09-27, 00:01

uuu!

Błyskawiczna reakcja! ;) Pozdrawiam!

administrator - 2009-09-27, 10:52

Krzychu30 napisał/a:
uuu!

Błyskawiczna reakcja! ;) Pozdrawiam!

A jak trzeba witać świeżaków ;)
Pozdrawiam i życzę miłego postowania :)

Piotrek Medic - 2009-09-28, 11:07

Witam serdecznie wszystkich!
Nazywam się Piotrek i aktualnie studiuję fizjoterapię na drugim roku oraz jednocześnie realizuję program technika masażysty i jakiś czas temu prywatnie zająłem się masażem. Bardzo interesuje mnie od dziecka anatomia i stwierdzam, już jako praktyk, że jej znajomość ( dokładna znajomośc) baaaardzo się przydaje szczególnie w masażu, że o swoim głównym fachu- fizjoterapii nie wspomnę :mrgreen: Prywatnie prowadzę również swój serwis medyczny no i oczywiście mam nadzieję, że na forum będzie mi się miło konwersowało, poza tym oczywiście SIEMKA :mrgreen:

massagewarsaw - 2009-09-28, 11:29
Temat postu: masaz tajski
czesc piotr, nie jestem czy twoja strona jest poprawnie zrobiona dla wyszukiwarek (wydaje sie, ze jest zrobiona w jakims programie graficznym - probowalem skopiowac tekst i nie udaje mi sie).
Piotrek Medic - 2009-09-28, 11:56

hehe- zrobiona jest poprawnie ale informatyk zablokował kopiowanie ( używanie prawego przycisku myszki), jak chcesz coś skopiować to pisz do mnie to Ci udostępnię
administrator - 2009-09-28, 15:38

Piotrek Medic napisał/a:
hehe- zrobiona jest poprawnie ale informatyk zablokował kopiowanie ( używanie prawego przycisku myszki), jak chcesz coś skopiować to pisz do mnie to Ci udostępnię

Witamy na forum ;)

Pochwal sie strona www? :D

massagewarsaw - 2009-09-28, 15:39
Temat postu: masaz tajski
jest w piotra profilu
Piotrek Medic - 2009-09-28, 15:41

www.ratimed.pl (P.S dostępne w moim profilu) Niedługo jednak chcę założyć serwis poświęcony tematyce anatomii, masażowi oraz fizjoterapii bardziej specjalistyczny niż ogólno medyczny. Generalnie ja lubię pisać art. o tematyce anatomicznej, swego czasu w jednym z liceów prowadziłem koło anatomiczne
administrator - 2009-09-28, 15:41
Temat postu: Re: masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
jest w piotra profilu

a no jooo juz zerkam ;)

administrator - 2009-09-28, 15:45

Piotrek Medic napisał/a:
www.ratimed.pl (P.S dostępne w moim profilu) Niedługo jednak chcę założyć serwis poświęcony tematyce anatomii, masażowi oraz fizjoterapii bardziej specjalistyczny niż ogólno medyczny. Generalnie ja lubię pisać art. o tematyce anatomicznej, swego czasu w jednym z liceów prowadziłem koło anatomiczne

Ciekawa strona ;)

Jak chcesz pisac artykuly to pisz na forum ;)

Jak chcesz sie wymienic linkami pisz na PW.

Pozdrawiam ;)

Piotrek Medic - 2009-09-28, 15:58

Cytat:
Ciekawa strona ;)

Jak chcesz pisac artykuly to pisz na forum ;)

Jak chcesz sie wymienic linkami pisz na PW.


Dziękuję :) Ten serwis również jest super

To samo ja mogę powiedzieć- jak chcecie pisać u mnie art. na serwisie również zapraszam. Akurat obecnie jestem na etapie pisania art. o dysplazji stawu biodrowego. Mam też art. odnośnie analizy chodu itp.

Dandys - 2009-09-29, 14:57

Witam serdecznie!! Mam na imie Dawid,a masażem zajmuje sie od roku. Jak ja to mówie coś mi odbiło na "starość" i stwierdziłem ze chce cos robić dla ludzi, zmienic zupełnie profesje i tak padło na masaz:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group