To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jesteś tu nowy? Przywitaj się !

Cerówa - 2009-08-10, 13:37

Witam kolegów/koleżanki po fachu :smile:
administrator - 2009-08-10, 14:10

Cerówa napisał/a:
Witam kolegów/koleżanki po fachu :smile:

Witamy na forum :D

elisech - 2009-08-21, 21:32

Witam wszystkich :)
Truskawa - 2009-08-21, 22:14

Powitać powitać:)
administrator - 2009-08-22, 15:13

Witamy :D
k4mcio - 2009-09-11, 12:09

Witam wszystkich serdecznie :)
administrator - 2009-09-11, 15:40

k4mcio napisał/a:
Witam wszystkich serdecznie :)

Witam serdecznie na forum ;)

Magdalena_512 - 2009-09-13, 22:41

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum :)
Truskawa - 2009-09-14, 07:29

My także witamy Ciebie bardzo serdecznie:)
Paulinaa - 2009-09-17, 19:31

witam
mam na imie Paulina.
pracuje jako masazystka [specjalizuje sie w masazu klasycznym, prozniowym i masazu goracymi kamieniami] i zajmuje sie rowniez zabiegami odnowy biologicznej. obecnie jestem studentka IIIroku rehabilitacji i IIroku psychoterapii :)

administrator - 2009-09-17, 22:15

Paulinaa napisał/a:
witam
mam na imie Paulina.
pracuje jako masazystka [specjalizuje sie w masazu klasycznym, prozniowym i masazu goracymi kamieniami] i zajmuje sie rowniez zabiegami odnowy biologicznej. obecnie jestem studentka IIIroku rehabilitacji i IIroku psychoterapii :)

Witamy na forum Paula ;)

gfelc - 2009-09-18, 21:45

Ponieważ oberwało mi się od administratora, już się poprawiam. Z rozpędu (brak czsu, bo rodzina i praca) nie zauważyłam że istnieje taka rubryka jak "przywitaj się". Spieszyło mi się ponieważ do rozpoczęcia kursu został tydzień a bardzo mi zależało na tym żeby się odbył, że postanowiłam wziąść marketing w swoje ręce. Tak więc pojawiło się ogłoszenie, za które mi się oberwało i na dodatek kurs z braku chętnych się nie odbędzie. Tak więc witam i przepraszam wszystkich za brak taktu. Nazywam się grażyna Felc, mieszkam w Bydgoszczy. Jestem technikiem rehabilitacji, moją pasją natomiast jest masaż. Praktykuję masaż tajski, który świetnie się wplata w klasyk, digitopunkturę twarzy, masaże modelujące(bańki, endomasaż, manualne), tajską refleksologię stóp, masaż Breussa, Voglera, jestem w trakcie terapii czaszkowo krzyżowej, oraz kaltenborna (manualka). W bydgoszczy prowadzę swój mały gabinet naturoterapii i ekokosmetyki (bawię się w czarownicę i sama przygotowuję mazidła dla swoich klientek). Pracuję wyłącznie na naturalnych olejach.... ale się rozpisałam, za chwilę dostanę bęcki że za dużo :smile: W skrócie witam wszystkich baaaardzo serdecznie. Grażyna
administrator - 2009-09-19, 16:47

Witamy Cię czarownico Grażyno felc ;) Serdecznie zapraszamy do korzystania z forum a admin to nie jest aż taka zła osoba ;) pisze ile wlezie po to jest forum ;)
Envy - 2009-09-20, 16:38

Witam!
Dopiero zaczynam przygodę z masażami. Jestem na etapie wyboru edukacji w tym kierunku. Szukam dobrego kursu w Łodzi, ale z tego co czytam nie ma w moim rejonie żadnego profesjonalnego kursu. Pomóżcie coś znaleźć. Chciałbym otworzyc mały gabinecik z masażami w moim salonie fryzjerskim. A z czasem, w miarę poznawania nowych technik i zdobywania doświadczenia rozbudować do profesjonalnego studia masażu.
Pozdrawiam!

la iwona - 2009-09-20, 17:43

witam wszystkich masujących ,pochodzę z Mrągowa zajmuje się masażem od wielu lat.Jestem po kursie masażu kamieniami ,klasycznego,tajskiego,także wykonuje bańki chińskie. Między masażami zajmuje się kosmetyką twarzy i ciała .Witam serdecznie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group