To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Dezynfekcja i czyszczenie

andriu_7 - 2009-04-21, 11:09
Temat postu: Dezynfekcja i czyszczenie
witam
pytanie dotyczy tego co w temacie.
mam lozko habys panda al pro. nie moge uporac sie ze sladami po oliwce na materiale. ma ktos na to rade?? moze zna krtos jakis patent jak mozna sie tego pozbyc??
pozdrawiam

Scaliano.com.pl - 2010-05-24, 21:54

A czego używałeś aby pozbyć się plam po oliwce?? W ostatecznosci możesz spróbować płynu do płukania. Podobno jest skuteczny.
Morvi - 2010-05-25, 13:12

Może podaj jeszcze jakiego rodzaju jest ten materiał, bo to chyba najważniejsze.
Rysniety - 2010-05-25, 22:44

Akurat nie posiadam stołu Habys, ale swój czyszczę spirytusem salicylowym. Jak na razie daję radę.
lucas_iscariot - 2010-05-29, 19:23

ja najczesciej uzywam srodka do dezynfekcji na bazie akoholu i dziala w 100% - pozniej dla pewnosci, ze jest czyste, jeszcze tylko spryskam i zostawiam do wyschniecia :wink:
RehaT - 2010-10-28, 23:56

dobry jest minutenspray... mozna nic dezynfekowac rece jak i przyrzady i dobrze czysci stol przy okazji z roznego typu makijaży i oliwek
Roobin - 2010-10-31, 09:49

A co sądzicie na temat chusteczek do dezynfekcji? Ja do tej pory takich używałem i fajnie sobie radzą z plamami po oliwce, bo mimo podkładu zawsze jakaś złośliwa się znajdzie:) dodatkowo często są zapachowe , są różne np innocid albo ecolab, cenowo 100husteczek to ok 20-30zł
RehaT - 2010-10-31, 16:34

ja mam takie chysteczki i nie podobaja mi sie... wole jednak pryskadlo:D nie wiem jakiej firmy ty uzywasz, ale te moje jakos maza sie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group