To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Biomasaż

aviria30 - 2015-09-15, 15:21

kwestie prawne w tym temacie do dość duży problem, sam jak się szkoliłam na masażystę to się oburzałałam jak można ta k bez uprawnień i że nie ma prawnej ochorony zawodu
Peggy - 2015-09-16, 21:06

Według mnie to powinien być chroniony zawód, w końcu ma się do czynienia z ciałem ludzkim nie w mniejszym niż lekarz, nie rozumiem więc dlaczego jest to tak ogólnie dostępny zawód. Na pewno byłoby mniej problemów gdyby był on w jakimś stopniu regulowany.
aviria30 - 2015-09-17, 13:02

przede wszystkim konieczna jest regulacja prawna, sanitarna, medyczna

ale co też za tym idzie wprowadzenie masażu do dyskursu medycyny oraz do profilaktyki medycznej tak by więcej pacjęntów mogło z niego korzystać

malgosiek - 2015-12-13, 23:04

Szczerze mówiac swego czasu też interesewołam się biomasażem i niestety również trafiłam na wymienione przez Ciebie książki ktore skutecznie znechęciły mnie do podjęcia się kursom albo nauce. Co do publikacji sama zadnych nie znalazlam ale jakbys znalazl cos ciekawego to podeslij, moze zmienie zdanie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group