To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Szkoła żak - roczne studium a rejstracja działalności

ukasz - 2009-04-04, 17:06
Temat postu: Szkoła żak - roczne studium a rejstracja działalności
Witam.
Ukończyłem tą szkołę i zacząłem masować. Miałem nadzieje na rejestracje działalności gospodarczej lecz mam obawy że nie będę mógł tego zrobić na mocy nowej ustawy. Czy zgodnie z prawem mogę to zrobić?
Proszę bardzo o pomoc w tej biurokratycznej sprawie bo wykonuje swój zawód dobrze i chciałbym wiedzieć czy nowa ustawa nie chce pozbawić mnie mojego źródła utrzymania.

I drugie pytanie czy ta nowa ustawa zakazuje mnie pracy w gabinetach SPA i gabienetach masażu czy tylko w ośrodkach publicznej służby zdrowia.

Dziękuje za pomoc. To bardzo ważne w mojej sytuacji, tak więc proszę o pomoc lub propozycje wyjścia z sytłacji gdy okaże sie dla mnie nie korzystna. Robienia technika masażysty w tej chwili było by dla mnie tródne gdyż utrzymuje się między innymi z masażów które teraz wykonuje, a uregulowanie prawne by zarejstrować działalność gospodarczą jest mi w tej chwili potrzebne.

massagewarsaw - 2009-04-04, 17:32
Temat postu: Re: Szkoła żak - roczne studium a rejstracja działalności
znowelizowanej ustawy o zawodach medycznych nie ma, choc od cos 3 lat sa dyskusje nad roznymi projektami.

Po jakimkolwiek kursie mozesz otworzyc dzialalnosc, urzednicy do certyfikatu nie przywiazuja zadnej wagi, jest to raczej wymog formalny. Moga cie poprosic przedlozyc certyfikat, albo nawet nie.

w swietle obecnych przepisow po rocznym studium nie zatrudnia cie w publicznej sluzbie zdrowia, szanse na przyszlosc jeszcze mniejsze

Bodyworker - 2009-04-07, 11:16

Do wykonywania zabiegów masażu jako świadczeń zdrowotnych, itd patrz tu masz konkretną odpowiedz:

powodzenia

ps. link usunięty

administrator - 2009-04-07, 13:38

Bodyworker napisał/a:
Do wykonywania zabiegów masażu jako świadczeń zdrowotnych, itd patrz tu masz konkretną odpowiedz:


powodzenia

Bodyworker taka prośba nie podajemy linków innych portali lecz wstawimy dokładny artykuł jeśli można na forum a pod nim link źródłowy. W ten sposób tworzymy bazę wiedze na forum e-masaz.pl

Dziękuję :wink:

Bodyworker - 2009-04-07, 15:35

Rozumiem zasady i szanuje. Pomyślałem tylko, iż taki oficjalny dokument tłumaczy wszystko. A że na innym portalu, no cóż :)

Może inaczej, zapytajcie na kursach oficjalnie swoich nauczycieli co w sumie możecie robić i w jakim zakresie macie uprawnienie i gdzie możecie pracować. Myślałem, że będzie prościej.

Powodzenia.

administrator - 2009-04-07, 23:21

Bodyworker napisał/a:
Rozumiem zasady i szanuje. Pomyślałem tylko, iż taki oficjalny dokument tłumaczy wszystko. A że na innym portalu, no cóż :)

Wybacz ;)

Bodyworker napisał/a:
Może inaczej, zapytajcie na kursach oficjalnie swoich nauczycieli co w sumie możecie robić i w jakim zakresie macie uprawnienie i gdzie możecie pracować. Myślałem, że będzie prościej.

Popieram twoją wypowiedź najlepsze rozwiązanie upewnić się w danej szkole/kursach.

Pozdrawiam i dziękuje ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group