To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Poszuję praktyki zawodowej-masażysta

carmelinee - 2009-03-04, 15:27
Temat postu: Poszuję praktyki zawodowej-masażysta
Witam!
Jestem uczennicą IV semestru szkoły policealnej w kierunku technik masażysta i poszukuję praktyki zawodowej dla 3 osób w terminie 25.05-05.06. Informacje proszę kierować na adres e-mail carmelinee@o2.pl

Adam P - 2009-03-04, 18:48

niedługa ta praktyka :)

ja proponuje uderzyć bo jakiś ośrodków okolicznych gdzie wykonuje sie masaze.

magsmol - 2009-03-04, 18:58

Skoro jesteś w szkole policealnej kończącej się egzaminem państwowym z przygotowania zawodowego to szkoła ma obowiązek zapewnić uczniom praktykę zawodową trwającą dwa tygodnie przed egzaminem.
dino100 - 2009-03-04, 20:15

Dokładnie!! I to nie jest żadna łacha, tylko obowiązek szkoły, która ma także nadzorować te praktyki.
carmelinee - 2009-03-05, 12:38

Zgadzam się z Wami ale niestety szkoła, w której się ucze nie potrafi tego zorganizować i każdy musi zrobić to we własnym zakresie a w ogóle poza miastem, by trafić na inne przypadki chorobowe(a czym się różnią te same choroby w innych miastach od tych w moim mieście??). Wysłałam wiele maili ale niestety bez rezultatu.... Może znacie jakieś ośrodki gdzie przyjmują na praktyki na Pomorzu (województwa pomorkie)?
administrator - 2009-03-05, 15:59

Witam

Zerkałaś tutaj: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=348 ?

carmelinee - 2009-03-05, 16:11

Oczywiście, zerkałam. I nic... Trzeba mieć nadzieję aby nie wyladować w miejskim hospicjum na praktyce.
administrator - 2009-03-05, 19:15

carmelinee napisał/a:
Oczywiście, zerkałam. I nic... Trzeba mieć nadzieję aby nie wyladować w miejskim hospicjum na praktyce.

No to przykro mi musisz czekac.. i szukac ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group