To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Botoks w Rzeszowie

Annie - 2022-07-07, 09:41
Temat postu: Botoks w Rzeszowie
Jaki gabinet w Rzeszowie polecicie do przeprowadzenia zabiegu botoksu? I jak się do zabiegu przygotować?
bonka - 2022-07-07, 11:31

Po pierwsze - nie rób u kosmetyczki, tylko lekarz medycyny( przynajmniej ja tak robię) robię botoks na lwią od kilku lat, miałam naprawdę solidną bruzdę i dwie w poprzek, jestem baaaaardzo zadowolona, robię raz na rok, botoks trzyma mniej więcej (u mnie, nie u każdego) 7 miesięcy, ale nie przeszkadza mi jej stopniowe pojawianie się. Zawsze robie na wiosnę, zeby okres letni - kiedy bardziej się marszcze mimicznie - obskoczyć
http://slowage.pl/nasz-sa...bela-mlynarczyk

W Rzeszowie polecam Slow Age. Będziesz miala pewność, ze zabieg bedzie wykonany z pełnym profesjonalizmem.

mpire24 - 2023-08-20, 20:35

Wiem, że botoks nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, dlatego ja swoim klientkom chcę dać wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Volomis ma świetne efekty, które w dodatku długo się utrzymują, bo aż do 18 miesięcy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group