To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Mdłości podczas menopauzy

bonka - 2022-06-28, 07:05
Temat postu: Mdłości podczas menopauzy
Dzien dobry.
Czy przy początkach menopauzy można mieć mdłości, nudności?
Miesiączkuję jeszcze, ale cykl się rozchwiał. Zawsze miałam miesiączki, jak w zegarku, a od ponad roku kilka miesięcy regulatnie, przyspieszone, opóźnione, po dwa razy w M-cu. W tej chwili miesiączka przyszła o 9 dni wcześniej niż powinna. Od tygodnia mam mdłości, niezależnie od jedzenia. Nic mnie nie boli, po prostu mnie nudzi. Od czasu jak cykl się rozregulował mam zawroty głowy - takie bujanie i kołysanie. Jestem osłabiona, uczucie „słabych nóg”, nadpotliwosc, zmęczenie, senność. Mam IO, Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy - wszystko leczone, dieta z niskim indeksem glikemicznym. Jestem nie do życia… mam 46 lat.

Annie - 2022-06-28, 07:28

Jakbym czytała o sobie, również mam 46 lat wszystkie objawy opisane przez ciebie identycznie, do tego nerwowość takie uczucie rozedrgania w środku, jestem nie do życia i schorzenia te same, dieta o niskim IG, suplementy. Na myśl o śniadaniu robi mi się niedobrze... Ginekolog zlecił mi badania hormonow bo podejrzewałam, że meno się zaczyna ale według wyników nie. Za to dowiedziałam się, że mam endometriozę.

Od jakiegos czasu biorę te leki na menopauzę https://loremvit.pl/produkt/menopauza/ I powiem Ci, ze pomagają. Mam mniejsze napady gorąca i łatwiej jest mi zasypiać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group