To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Cena masazu klasycznego

denzel_86 - 2009-02-21, 22:52
Temat postu: Cena masazu klasycznego
Ile powinienem brac za godzine masazu klasycznego z wizyta w domu?? I jak sie rozleklamowac , bo mi sie wydaje ze robiac sam masaz niewiele mozna zdzialac, bo mam paru stalych klientow, ktorzy sa bardzo zadowoleni a poczta pantoflowa wogole nie dziala zbyt dobrze, a ludzie ktorzy musza placic za masaz sa zniecheceni a wiadomo ze sam masaz ugli jakos takiej super nie przyniesie i nie chca wydawac 20zl na masaz a ludzie mysla ze masazysta jest cudotworca. Wiec prosze o rady dla poczatkujacego masazysty jestem po krakowskiej szkole masazu wiec jako taki wydaje mi sie ze posiadam umiejetnosci ;)
massagewarsaw - 2009-02-22, 00:38
Temat postu: masaz warszawa
[quote="denzel_86"]Ile powinienem brac za godzine masazu klasycznego z wizyta w domu?? I jak sie rozleklamowac? Wydaje mi sie, ze robiac sam masaz niewiele mozna zdzialac. Mam paru stalych klientow, ktorzy sa bardzo zadowoleni, a poczta pantoflowa wogole nie dziala. Ludzie ktorzy musza placic za masaz sa zniecheceni, a wiadomo ze sam masaz ugli jakos takiej super nie przyniesie i nie chca wydawac 20zl na masaz.

Ludzie mysla ze masazysta jest cudotworca. Wiec prosze o rady dla poczatkujacego masazysty - jestem po krakowskiej szkole masazu, wiec jako taki wydaje mi sie, ze posiadam umiejetnosci ;)[/quote]

zadzwon do masazystow z ogloszen i spytaj, ile oni licza - wylicz srednia.

powiedzmy, ze srednia w polsce 60zl/h + dojazd, ale ceny wahaja sie 30-120 w zaleznosci od regionu i doswiadczenia masazysty.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group