To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Gdzie na wyrwanie zęba w Gdyni

Annie - 2022-04-12, 10:00
Temat postu: Gdzie na wyrwanie zęba w Gdyni
Jak w temacie. Doradzicie dobry gabinet w Gdyni?

Niestety ale jestem zmuszona do usunięcia zęba 6. Gdzie mogę się zapisać? I czy wyrywanie jest bolesne?

hella - 2022-04-12, 10:42

Samo wyrwanie może być nieprzyjemne ale nie boli ( dobre znieczulenie załatwia na tym etapie sprawę). Problem może pojawić się jak znieczulenie przestaje działać. I tu każdy inaczej reaguje- dotyczy to np. krwawienia, odczuwania bólu, tempa gojenia się. 6 nie jest tak problematycznym zębem jak np. 8. Ja po wyrwaniu 6 nawet nie brałam nic przeciwbólowego, a po wyrwaniu 8 wyłam z bólu. Po wyrwaniu należy obserwować czy nic się nie dzieje ( np.może zacząć się krwotok), należy trzymać tampon do czasu aż krew przestanie lecieć. Jak już zaczyna się goić płukać usta szałwią lub innym preparatem "odkażającym". Najważniejsze to się nie bać i jak tylko coś zaczyna się dziać i niepokoić to należy od razu do lekarza
W Gdyni polecam ich: https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/gdynia/

Świetny gabinet stomatologiczny, możesz mieć pewnoiść, ze wszystko będzie ok.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group