To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Prezent na baby shower.

Annie - 2022-02-24, 11:32
Temat postu: Prezent na baby shower.
Czy macie jakieś dobre propozycje na prezent z okazji baby shower? Zastanawiam się nad podarowaaniem czegoś siostrze, która niedawno urodziła :) Coś praktycznego, brałam pod uwagę matę sensoryczną.
bonka - 2022-02-24, 13:52

Mata sensoryczna w kontrastowych kolorach, kostka lub książeczka w kontrastowych barwach, u nas hitem póki co jest karuzelka (nasza córeczka ma 1,5 mies) ale książeczkę kontrastowa tez bardzo lubi. Z praktycznych np. Otulacz do fotelika na chłodniejsze dni, albo kocyk albo pampersy i chusteczki wilgotne z takich mega praktycznych, ale idzie tego od groma.

Może również weź pod uwagę wygodne ubranka?
pinokio.pl/ubranka-dla-dziewczynki

W Pinokio znajdziesz wiele propozycji ładnych ubranek dla dziewczynki.

hella - 2023-04-14, 08:04

Ja koleżance uszyłam wyprawkę dla jej córki 😊 Moja bratowa mi mówiła, że jeśli koleżanka nie kupiła kokonu, to to będzie super prezent. Do tego uszyłam poduszkę antywstrząsową, śpiworek do wózka i organizer na łóżeczko. A do ozdoby literki (imię)

Jeśli jednak sama nie czujesz się dobrze w robótkach ręcznych, zastanów sie nad podarowaniem czegoś pamiątkowego:
https://andyceramika.pl/dzbanki

Zerknij sobie na przykład na dzbanki ceramiczne z ceramiki Bolesławiec.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group