To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szukam kursów

denzel_86 - 2009-02-21, 20:45
Temat postu: Szukam kursów
Witam
Chcialem sie zapytac czy terapia manualna a nastawianie kregów jest to samo.
Interesuje mnie kurs Refleksologi stóp, terapi manualnej i nastawiania kręgów ( jezeli nie jest to to samo terapia manulana i nastawianie kregow) , chciałem sie zapytac gdzie sa organizowane takie kursy tzn chodzi mi o taki kurs godny polecenia bo w internecie jest masa ofert kursow ze zroznicowana iloscia zjazdow jak i cenowo. Jestem z Krakowa wiec interesuja mnie kursy w malopolsce, ale jezeli sa prowadzone lepsze poza malopolska to tez prosze o podanie.

zbyszek - 2009-02-21, 21:19

Najpierw pytanie: czy jesteś fizjoterapeutą?? Bo na kursy terapii manualnej możesz iść jedynie w tym przypadku. Z refleksologią, rzecz jasna, inna sprawa, tam można nawet "od zera"
denzel_86 - 2009-02-21, 22:22

Jestem technikiem masazysta, koledzy porobili sobie kursy terapi manualnej w trakcie trwania nauki w szkole, zaplacili jakies 1200zl za 3 zjazdy i ten kurs był polecony naprawde przez osobe godna zaufania. Widzialem wlasnie ze sa rozne oferty tych kursow ze raz trzeba byc po fizjoterapi a raz przyjmuja normalnie. Sa kursy co trwaja po pare zjazdow i kosztuja po 700zl za zjad a i znalazlem za 12tys z indywidualna nauka
zbyszek - 2009-03-02, 19:21

Nie wiem jakiej terapii manualnej kursy porobili koledzy, wiem natomiast że przepisy obowiązujące zabraniają masażystom wykonywania terapii manualnej. Na kursy przyjmują czasem "jak leci", ale z prawem do wykonywania zabiegów jest "nieco" gorzej. Zgodnie z prawem na razie mogą ją wykonywać fizjoterapeuci i lekarze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group