To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Inteligentne rozwiązania w gabinecie

bonka - 2022-01-11, 09:57
Temat postu: Inteligentne rozwiązania w gabinecie
Potrzebuję wyposazyć gabinet w:
wideodomofon obsługujący furtkę i bramę, posiadający: breloki NFC, obsługę przez ekran i przez aplikację w telefonie);
system alarmowy z powiadamianiem sms, mam rozprowadzoną instalację do czujek i kamer (chciałbym je wykorzystać) - nie zamierzam podpisywać umowy z ochroną itp. itd.;
obsługę rolet elektrycznych, najbardziej przekonuje mnie Le Grand Netatmo Celiane (przez wygląd i apkę, dodatkowo można dołączyć master przycisk i to zaprogramować na baterie).
Proszę o podpowiedź czy te 2 pierwsze urządzenia można ogarnąć jednym? Mega sprawą byłoby gdyby dało radę na tym urządzeniu zarządzać roletami ale domyślam się, że wtedy instalacja musiałaby być na Zigbee lub podobnych a LeGrand chodzi po wifi z tego co wiem.

administrator - 2022-01-11, 10:39

Mi home zerknij na ich produkty maja tez na zigbee
Annie - 2022-01-11, 12:41

Od siebie mogę polecić wideodomofon VoIP. Fanvil i30
Kamerka mogłaby być lepsza (moja nie ma trybu nocnego).
Przesiadłem się z OH na Home Assistant ale bez problemu go sobie zintegrowałem z systemem przez node-red.

Zresztą skontaktuj się z obsługą sklepu napad.pl/1569-wideodomofony-vidos-x

Na miejscu powinni Ci doradzić, jakie będzie optymalne rozwiązanie.

pola2322 - 2022-02-09, 15:27

Super!
kia - 2024-03-11, 13:35

Od siebie polecam zastanowić się też nad metodami płatności dla klientów. Coraz więcej osób płaci bezgotówkowo tak wiec moim zdaniem warro jest zaproponować tego typu płatności. Szczególnie, ze terminal dla nowych firm mozna uzyskać obecnie za 0 zł:

https://polskabezgotowkowa.pl/

Dobrze jest zajrzeć sobie na stronę polski bezgotówkowej. Znajdizecie tam informacje na temat tego jak uzyskać taki terminal.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group