To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Przedwczesny wytrysk

Annie - 2021-11-04, 10:27
Temat postu: Przedwczesny wytrysk
Mam problem z moim mężczyzną. A w zasadzie on ma problem. Mianowicie przedwczesny wytrysk. Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na to?
regis - 2021-11-08, 08:39

Masturbacja przed stosunkiem. Drugi stosunek jest o wiele dłuższy. Pewnie sama zauważylaś. Druga opcja to prezerwatywa (dobre sa gumki durex performa, mają w sobie specjalną substancję, która lekko znieczula penisa). Jeśli chcecie uprawiać seks bez gumek to polecam chusteczki orgasm control wipes. Są nasączone płynem lekko znieczulającym penisa i działaja podobnie.
bonka - 2021-11-09, 12:00

Mam takie pytanie.... Skoro te chusteczki znieczulają penisa to przypadkiem nie znieczulą również kobiety? Nie ma w końcu lateksu oddzielającego od siebie jego i ja...
regis - 2021-11-09, 13:59

Nie, o ile oczywiście odczekacie trochę. Wystarczy jakieś 15 minut. Środek wtedy zadziała jedynie na niego a nie na nią. Jeśli od razu zaczniecie po użyciu chusteczki to pewnie może trochę znieczulić :P
Annie - 2021-11-10, 15:13

W działaniu są podobne do gumek tak?
hella - 2021-11-11, 11:43

Nie jestem pewna czy jest to ta sama substancja co w prezerwatywie, ale tak.Coś w tym jest. U nas lepiej się sprawdziły chusteczki. bo w prezerwatywie mojemu facetowi czasami opadało (przez ucisk...).
wiosnazielona - 2022-03-16, 21:56

Czasem wystarczy spuscic cisnienie na poczatku, poczekac chwile i dopiero zaczac zabawe na calego :) sa rozne zabawki warte uwagi :D no chyba ze problem jest wiekszy to lepiej sie skonsultowac z lekarzem
chrupcia - 2022-03-23, 21:21

spuścic cisnienie? :D moj to by na zawal zszedl jak bym zaproponowala mu dwa razy :D ale takie zabawki. .w sumie fajna sprawa ale bylam kiedys w sex shopie, ceny sa okrutne
wiosnazielona - 2022-03-25, 21:09

no w takich sklepach to tak dlatego ja ta nie kupuje :D zamawiam na superlove.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group