To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Od czego zacząć odchudzanie

bonka - 2021-07-21, 11:50
Temat postu: Od czego zacząć odchudzanie
Potrzebuję porady, jestem mamą dwójki małych dzieci, potrzebujących dużo ruchu i ćwiczeń. Ja po obu ciążach mam taką nadwagę że boli mnie kręgosłup, mam cukrzycę, podniesiony cholesterol. Chciałabym coś z tym zrobic ale nie wiem od czego zacząć. Nie mam też wielkiego budżetu. Zdaje sobie sprawę że nie ma nic za darmo ale nie stać mnie na dietetyka za miliony. Muszę się ogarnąć dla siebie i dzieci. Proszę o radę
marika34 - 2021-07-21, 14:08

Dietetyk powszechny.
Quchenne inspiracje.
Dieter.pl
Ja sobie założyłam Instagram by mieć dostęp do fajnych fit przepisów, bo na instagramie tego pełno. Dziewczyny tutaj też dają odnośniki na swój instagram. Pinterest też masa inspiracji na koktajle i fit dania warto zainstalować na telefon i korzystać.

W ramach suplementacji polecam olej MCT. Posiłki przygotowywane na bazie tego oleju są bardzije sycące.

tianin - 2021-07-21, 17:10

Jeśli nie stać się na dietetyka to zakup książki, typowo pod cholesterol i cukrzycę bo z tym w parze idzie również nadwaga. Uważaj natomiast na to co czytasz w sieci - niestety darmowe materiały mają swoją cenę, którą jest bardzo często jakość. Są darmowe apki do liczenia kalorii, ale ja bym najpierw skupił się na edukacji, jak zrozumiesz podstawy to prawdopodobnie nawet nie będzie musiała liczyć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group