To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak dodać sobie energii

regis - 2021-05-14, 09:45
Temat postu: Jak dodać sobie energii
Jak w temacie. W jaki sposób polecicie dodać sobie energii? Aby mieć więcej sił na dzialanie i na wstawanie z rana do pracy?
bonka - 2021-05-14, 12:12

Najpierw zrób dokładnie badania a jeśli okaże się że jest wszystko w porządku to polecam zmienić dietę na zdrowsza jeśli dotychczas nie była zdrowa i od siebie polecam na sen Ashwagandha - jest to naturalny suplement. Dobrze wplywa na zasypianie, uspokaja oraz relaksuje.

No i polecam wysypiać się. Poleca się spanie przynajmniej 7-8 godzin dziennie. Jesli bedziesz spal mniej, możesz czuć się wyczerpany oraz nie będziesz miał na nic innego energii.

tianin - 2021-05-19, 16:41

Sen, dużo ruchu w ciągu dnia (nie musi być wysoka intensywna aktywność), odżywianie, a do tego można zapodać jakiś dodatek okresowo - np. jak wyżej ashwagandhę. Co do żywienia to jak masz możliwość kupuj swojskie wyroby, mięso i warzywa, nieporównywalnie lepsze produkty jeśli chodzi o dostarczenie witaminek i minerałów.
melska - 2021-06-29, 18:16

Mnie o dziwo dużo energii i radości daje trening boksu - jest to moja ulubiona rozrywka i hobby. Treningi rozpoczęłam dwa lata temu i w tym momencie jestem już półprofesjonalistką - trenuję praktycznie codziennie i cały czas inwestuję w nowy sprzęt - ostatnio zamówiłam ze strony https://muscleforge.pl/worek-bokserski-nadmuchiwany-czarny-16m dmuchany worek bokserski, który świetnie sprawdza się w domowych warunkach. Jest to świetna rzecz dla osób, które chciałyby rozpocząć treningi i przygodę z boksem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group