To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Wybielanie zębow

Annie - 2021-05-04, 08:14
Temat postu: Wybielanie zębow
Jakie macie sposoby na wybielanie zebów? Zastanawiam się nad wybielaniem u stomatologa.
hella - 2021-05-04, 09:32

Wybielałam paskami, to znaczy dentystka zrobiła odcisk. Na noc mialam taką nakładkę na zęby jakby silikonową i do środka ze strzykawki wyciska sie wybielający żel. Najlepiej na noc, ja stosowałam przez tydzien ale niestety zęby są wtedy bardzo czułe i przez pierwsze dni bolą. Ale efekty są powalające moim zdaniem.
Dla utrzymania efektu wybielania dobrze jest kupić sobie specjalną wybielającą pastę. Przez stomatologów polecane są pasty od Swiss smile:
luxuryproducts.pl/pasty-do-zebow.html
Które dostaniesz w sklepie.

tianin - 2021-05-19, 16:38

Przy nakładkach trzeba uważać na żel, który się stosuje. Najlepiej udać się do dobrego stomatologa, zestawy dostępne w sieci często zawierają składniki, które o ile skutecznie wybielają to niszczą szkliwo.
wiosnazielona - 2022-02-10, 12:43

Samodzielnie, sa rozne paski i pasty do zebow np z weglem aktywnym itd
chrupcia - 2022-02-22, 22:14

weglem aktywnym? a wegiel to przypadkiem czarny nie jest?
wiosnazielona - 2022-02-25, 22:27

chrupcia napisał/a:
weglem aktywnym? a wegiel to przypadkiem czarny nie jest?


teoretycznie tak ale ona przeciez nie barwi, paste po umyciu wypluwasz :D mega duzo ich jest na notino kazdy cos sobie znajdzie

chrupcia - 2022-02-26, 10:55

w sumie racja, teraz ten wegiel t nawet w kremach i pilingach jest :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group