To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Gry komputerowe

melska - 2021-03-20, 22:45
Temat postu: Gry komputerowe
Hej! W jakie gry komputerowe gracie? Moglibyście mi coś polecić? Ja osobiście lubię strategie i gry MOBA.
dorotasja - 2021-03-23, 13:05

Ja najbardziej lubię grać w League of Legends. Jest to gra, w której dwie drużyny pięcioosobowe mają za zadanie zniszczyć nexus drużyny przeciwnej. Dowiedziałam się o niej ze strony i od tamtej pory po prostu nie mogę przestać grać. Wczoraj zdobyłam rangę Silver 4, także wydaje mi się że radzę sobie całkiem nieźle. Polecam każdemu, kto lubi odstresować się po szkole albo po pracy!
no_name - 2021-04-02, 09:38

Dzisiaj całkiem sporo osób spędza przed grami komputerowymi dość dużo czasu i w zasadzie trudno się temu jakoś specjalnie dziwić, ponieważ gry stanowią całkiem fajne źródło rozrywki. Jeśli gra ktoś dość sporo, czy spędza dużo czasu przed komputerem z innych powodów (praca itd.), to powinien poszukać sobie jakiegoś solidnego biurka na biurka.pl, bo na pewno się przyda. ;)
chrupcia - 2021-07-02, 09:34

nie mam ulubionych, gram w co mnie akurat zawieje.. wazne mi bylo tylko miec dobry sprzet, teraz zmienilem sluchawki na audictus conqueror i gra sie o niebo lepiej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group