To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Prowadzenie swojego salonu masażu

regis - 2021-03-09, 10:21
Temat postu: Prowadzenie swojego salonu masażu
Witajcie! Mam pytanie, szczególnie do "mobilnych" masażystek ale też do osób, które korzystają z takich usług
Co na start poradziłybyście osobie, która chce wykonywać masaże, ale nie ma swojego gabinetu?
Czy lepszym rozwiązaniem jest przyjmować klientów w domu, dojeżdżać do nich czy może jednak poszukać gabinetu na wynajem na godziny? Jaka opcja u Was sprawdza się najbardziej, szczególnie w dzisiejszych czasach? ... Ps. Czy dajecie klientom jakieś ankiety do wypełniania czy są zdrowi?

Annie - 2021-03-09, 11:34

Korzystałam z usług takiego masażysty. Początkowo miał swój „gabinet” w pokoju w mieszkaniu i jeździł do klientów. Doliczał dodatkowo za dojazd - do nas chyba 20 zł). To było jakieś 3 lata temu. Teraz wiem że działa tylko w gabinecie, który jakiś czas temu otworzył. W domu masował nas jak jeszcze nie było dziecka. Teraz wolę iść do gabinetu żeby trochę sobie odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować. Nie udało by się tego osiągnąć w domu przy krzyczącym małym dziecku.
Co do wywiadu, to tak był przeprowadzany.

No i zadbaj o odpowiednia reklamę, polecam szczególnie podziałać w mediach społecznościowych
https://shineonagency.pl/prowadzenie-fanpage-na-facebooku-i-instagramie/ .

dorotasja - 2022-08-20, 11:24

Gdy ja startowałam to nie było mi tak łatwo. Mało miałam oszczędności, a przecież trzeba kupić nie tylko łóżko do masażu, ale też musiałam zmienić samochód na większy, bo działam mobilnie. Ponadto musiałam kupić też inny asortyment niezbędny do masażu i zapisać się na 2 dodatkowe kursy. Wiedziałam, że otwierając działalność mam za mało gotówki. Doradca finansowy z expertbialystok.pl bezpłatnie pomógł mi dostać kredyt na nową firmę. Nie sądziłam, że się to uda, ale dobrze, że się tam udałam, ponieważ dzięki temu mam dziś świetnie prosperujący biznes i sprzęt najlepszej klasy.
mpire24 - 2023-04-20, 00:21

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, warto zadbać aby Twoi klienci mogli płacić u Ciebie w salonie wygodnie. Na stronie: goldap.org.pl/2023/02/jak-ustawic-odbieranie-przelewow-blikiem/ znajduje się artykuł o płatnościach BLIK, które są teraz bardzo popularne. Na pewno nie raz przyda się taka forma płatności :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group