To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Co skutecznego na trądzik

hella - 2021-02-25, 09:40
Temat postu: Co skutecznego na trądzik
Czy znacie jakies skuteczne sposoby na trądzik występujący u osoby dorosłej?
bonka - 2021-02-25, 10:57

Zmagałqm się z trądzikiem wiel lat. Na slowo dermagolog reagowalam zloscia, zaden mi nie pomagal. Cudem trafilam na Pania dermatolog, ktorą odszukała moja babcia. Wypisala mi masc DUAC (jest ona tylko na receptę). Problem znikl. Tyle latbez skutku się męczyłam. Teraz mam skore, bez problemow a masci juz nie potrzebuje. Moja kosmetyczka jest skapa, uzywam pianki do mycia twarzy i toniku. Czasami rowniez kremu nawilzajacego, i tyle.
https://klinika.cudmed.pl/blog/tradzik-u-doroslych-jak-leczyc/

wiosnazielona - 2021-04-27, 08:42

Ja z trądzikiem byłam u dermatologa bo nic innego nie działało .Teraz mam ładną twarz i dla wzmocnienia efektu używam maseczek z bielendy seria power wit .c bo ma natiuralny skład.[/hide]
wiosnazielona - 2021-04-28, 22:17

moja córka od dawna zmaga się z trądzikiem od niedawna używa z bielendy z serii eco sorbet serum , wodę micelarną i tonik na bazie naturalnych składników i pomaga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group