To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Założenie aparatu ortodontycznego

Annie - 2021-02-10, 10:52
Temat postu: Założenie aparatu ortodontycznego
Dziewczyny w poniedziałek zakładam aparat estetyczny na zęby american radiance, doradzie mi proszę czego lepiej unikać z posiłków, może macie jakieś rady. Najpierw się cieszyłam, że wybrałam ten aparat a teraz jak na złość trafiam na większość negatywnych opinii
Jedni mówią że lepiej brać odrazu srebrny drucik, ponieważ biały się nie sprawdza.
Jak u Was to wyglądało

marika34 - 2021-02-10, 11:13

Ja miałam zamiast przezroczystych elementów to białe a raczej takie w odcieniu zębów, drucik miałam normalny, gumki brałam przezroczyste to wyglądały ładnie tylko kilka dni bo strasznie zabarwialy, ogólnie lepiej unikać czerwonego wina, kolorowych soków, wszystkiego co z buraka, curry, kurkumy w większej ilości, wszystkiego co ma mocny barwnik ...
supradent.pl/aparat-ortodontyczny-co-nalezy-wiedziec-przed-zalozeniem/

Poczytaj sobie o tym tutaj.

bonka - 2021-12-16, 09:57

Założyłam w lipcu, 3k za łuk; całość wyniesie mnie nieco ponad 10k. Najlepsza decyzja tego roku Ani przez sekundę nie żałowałam wydanej kasy.

Dodam, ze zakładałam w gabinecie w Krakowie, konkretnie tutaj:
www.studiose.med.pl/implanty/

NO i moge polecić bo pełen profesjonalizm.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group