To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Programy lojalnościowe

dorotasja - 2021-01-23, 15:32
Temat postu: Programy lojalnościowe
Czy warto w gabinecie fizjoterapeutycznym wprowadzić programy lojalnościowe dla pacjentów? Znacie kogoś kto to wdrożył i może polecić specjalistów od tego typu programów?
melska - 2021-01-31, 10:49

Wow super pomysł. Sama na to nie wpadłam szczerze mówiąc :) Dałaś mi inspirację do myślenia. Moja kuzynka ma swój butik i program lojalnościowy stworzyła jej firm i360.com.pl. Ona bardzo zadowolona więc warto się do nich odezwać. Ja również jak ruszy się trochę z pandemią to wracam z usługą masaży i może też wdrożę taki program :)
tianin - 2021-07-23, 10:39

Stali klienci napewno będą zadowolenia, przykładowo za każdą usługę punkty, które można wykorzystać na darmowy zabieg bądź rabat 50%. A jeśli konkurencja nie prowadzi podobnego programu to zawsze jest dodatkowy atut na wybycie się.
kia - 2024-03-11, 13:38
Temat postu: Re: Programy lojalnościowe
dorotasja napisał/a:
Czy warto w gabinecie fizjoterapeutycznym wprowadzić programy lojalnościowe dla pacjentów? Znacie kogoś kto to wdrożył i może polecić specjalistów od tego typu programów?


Ciekawa opcja, wiele osób decyduje się korzystać z takiej pomocy przy promocji swojego gabinetu. Jednak w dłuższej perspektywie musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy rzeczywiście coś takiego będzie się Wam opłacało....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group