To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Pościel dla dziecka

Annie - 2020-12-29, 13:20
Temat postu: Pościel dla dziecka
Hej. Jaką pościel najlepiej jest wybrać dla dziecka?

Pościel od razu z wypełnieniem czy jednak lepiej jest zdecydować się na pościel, która jest osobno kołdrą oraz osobno poszewką?

bonka - 2020-12-29, 14:10

Kup normalna pościel z dobrym wypełnieniem i porządnym poszyciem z bambusowej bawełny. Cos co oddycha i można prać w 60stopniach - zadne minky kocyki czy pościele do spania. Nie jest to zdrowe ani higieniczne, gdy nie można prać w wysokiej temperaturze.

Mogę Ci tutaj polecić sklep satyna24.pl/p/posciel-do-lozeczka-sowki-wz592, w sklepie kilka razy kupowałam posciel dla swoich dzieci oraz byłam zadowolona zarówno z szybkości dostawy, jak również z jakości pościeli.

W sklepie maja posciel w wielu wymiarach do łóżeczka dziecięcego.

dorotasja - 2021-07-25, 20:10

Ostatnio postanowiłam sprawić mojej córce miłą niespodziankę - po powrocie ze szkoły na łóżku czekała na nią nowa pościel. I to nie byle jaka - wiem, że córka ostatnio ma problemy ze snem, dlatego postawiłam na pościel ze strony https://moonula.pl/ bo jest wykonana z tkaniny konopnej, która jest naprawdę delikatna i przyjemna w dotyku. Córka jest zachwycona!
chrupcia - 2021-07-29, 12:09

ja mogę polecić stronę materacyk.pl ja tam kupuje wszystko tzn bieliznę pościelową świetną pościel z białej bawełny , podkłady i inne bo mają szeroki wybór i dobry gatunek a poza tym kupiłam tam tez materacyk dla dziecka https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/ wszystko w dobrym gatunku.
wiosnazielona - 2022-03-30, 21:17

tak strona materacyk ma najlepsze materace i dla dzieci i dla doroslych, tez je mamy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group