To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Produkcja kosmetykow naturalnych

Annie - 2020-12-07, 09:37
Temat postu: Produkcja kosmetykow naturalnych
Chce wystartować w przyszłym roku z własna firma kosmetyczną. Mam bzika na pukcie kosmetyków naturalnych i chciałabym wlaśnie takie zaproponować.

Na co zwracacie uwagę wybierając dla siebie kosmetyki?

I macie dla mnie rady jako dla początkującej?

hella - 2020-12-07, 10:47

Ja mam problem z naturalnymi, intensywnymi zapachami. Jako alergik wybieram testowane dermatologicznie produkty bezwonne lub o znikomym zapachu. Pięknie pachnące kremy i balsamy to niestety nie dla mnie target. Opakowanie to rzecz wtórna, chociaż lubię kremy w szklanych opakowaniach. Konsystencja - nie lejąca, bardziej zwarta, bo łatwiej aplikować. Jak coś tam pływa, to też jest ok, byle nie przeszkadzało w aplikacji. Dostałam kiedyś mydełko naturalne Orientana z zatopioną gąbką. Gąbka była szorstka i ostatecznie nie dało się go używać, bo wystawała z kostki i drapała. Więc jak zatapiać to delikatne rzeczy
fingerprint.pl/opakowania-na-kosmetyki-druk-na-metalizie/

betsa - 2021-05-08, 11:28

Ja również zwracam dużą uwagę na dobór kosmetyków. Niestety, mimo tego że na rynku jest cała masa kosmetyków - wcale nie jest łatwo dobrać coś dla siebie. Na całe szczęście, po wielu próbach w końcu trafiłam na pielęgnację, która sprawdza mi się idealnie. Jest to pielęgnacja dwukierunkowa od Herbapol Polana, polegająca na stosowaniu kosmetyków od zewnątrz i suplementów od wewnątrz. Naprawdę wam polecam, tym bardziej że to naturalna, wegańska pielęgnacja.
jjusti18 - 2021-07-19, 20:11

Uwielbiam kosmetyki, jak to każda kobieta. Ja akurat bardzo dbam o siebie- nie chodzi tylko o makijaż, ale przede wszystkim też o pielęgnację. Moje ulubione produkty kosmetyczne? Chyba marki Avon https://konsultantka.pl/produkty/ , jak dotąd ta firma mnie nie zawiodła. Moja sis teraz jest nawet ich konsultantką, dlatego teraz kupuję u niej kosmetyki nawet o 45% taniej. Także super...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group