To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Porady napisane przez specjalistów - Gdzie kupujecie ubrania oraz buty?

bonka - 2020-11-05, 09:34
Temat postu: Gdzie kupujecie ubrania oraz buty?
Z jakich sieciówek najczęściej kupujecie ubrania, akcesorie?
Annie - 2020-11-05, 10:12

Raczej nie kupuje w sieciowkach a w lumpach, jak już coś to Sinsay albo Mohito. Lubie dobrej jakości obuwie oraz buty, niestety ale w sieciówkach z roku na rok jest coraz gorzej. Oraz trudno jest znaleźć dla siebie dobrej jakości ubrania.

Buty ostatnio zamawiałam w sklepie Suzana, jesli szukasz czegoś dobrego, polecam zajrzec. W sklepie mają w dobrej cenie nowe kolekcje butów na jesień oraz zimę tak wiec łatwo mozna znaleźć coś dobrego.
https://suzana.pl/category/buty-damskie-trapery

hella - 2020-11-17, 12:04

Na pewno w szafie potrzebne są podstawy stroju, ale kupuj to co Ci się podoba, a nie co uważa się za wymagane w danej szafie.... . Ja nie byłabym w stanie żyć z 10 rzeczami na krzyż i tyle, mam garderobę (z tym, ze naprawdę malutka) ciuchow i mi z tym dobrze. Totalnie nie jestem osoba, która w każdym aspekcie życia będzie minimalistą i tez się z tym dobrze czuje.

No i polecam zwracać uwagę na kupony rabatowe. W wielu sklepach mozna kupić dzieki temu w dobrej cenie naprawdę fajne ciuchy.
https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/answear
Szczegónie teraz w okresie przed wyprzedażą gdzie jeszcze mozna dostać ubrania dobrej jakości

kuuma - 2020-11-17, 12:21

Teraz na Zalando jest możliwość odsprzedania rzeczy tam kupionych, coś na zasadzie komisu. Jeżeli ubrania, które tam kiedyś kupiłaś są w bardzo dobrym stanie to dostaniesz za ich zwrot środki pieniężne.
melska - 2021-03-20, 22:55
Temat postu: Ubrania
Ubrania najczęściej kupuję w lokalnych galeriach handlowych. Ostatnio wybrałam się z mężem na zakupy, bo chciał kupić sobie, ale potrzebował mojej dobrej rady. Zależało mu głównie na tym, żeby był w grafitowym kolorze i aby mógł korzystać z niego przez kilka sezonów, dlatego główną rolę odgrywała tutaj jakość wykonania produktu.
dorotasja - 2021-05-16, 06:49

Razem z mężem kupujemy nasze ubrania w internecie - ja zamawiam sukienki na popularnym serwisie aukcyjnym, a mąż kupuje modne koszule męskie od Giacomo Conti i jest naprawdę zadowolony. Firma ma naprawdę szeroki wybór asortymentu i ciągle wchodzą jakieś nowości, więc jest zawsze modnie i stylowo ubrany, do tego nie przepłacając. Ostatnio kupił sobie świetną koszulę w grafitowym kolorze w której prezentuje się nieziemsko!
jjusti18 - 2021-07-19, 20:08

Ja kupuję na allegro, czy olx
marika34 - 2021-09-03, 10:27

Ja w sumie różnie. Aczkolwiek powoli zaczynam przekonywać się do sklepów internetowych ( kiedy jeszcze dwa lata temu kupienie butów przez internet było dla mnie po prostu nie do pomyślenia).
W sklepach online faktycznie bywają dobre promocje, poza tym do zakupów takich przekonała mnie pandemia, kiedy galerie były pozamykane i po prostu nie miałam wyboru ;)

Od siebie polecam Zapato. Mają spory outlet butów skorzanych na swojej stronie www https://zapato.com.pl/outlet-damskich-butow-skorzanych .

elefantka123456 - 2023-02-11, 16:08

Sieciówki - tym mówię zdecydowanie nie. Raz że jakość słaba a dwa że wszyscy w tym chodzą. Ja lubię polskie marki jak Hibou - jakość ubrań bije na głowę te sieciówkowe. Ubrania można prać i prać i wciąż wyglądają jak nowe. Poza tym mają fajny basciowy styl :)
marika34 - 2023-02-16, 08:03

Sukienki - nie trzeba się zastanawiać nad doborem spodnicy/spodni/bluzki/koszuli. Zakładam sukienkę i jestem gotowa. Warto też zainwestowac w wysokiej jakosci płaszcz i buty.

Jeśli szukacie ładnych sukienek na wiosnę, polecam ten butik online:
https://roseboutique.pl/pol_m_KATEGORIE-_Sukienki-162.html

Aktualnie na stronie są nowe kolekcje:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group