To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Sklepy medyczne - wasze opinie

gitman - 2020-07-28, 09:43
Temat postu: Sklepy medyczne - wasze opinie
Jaki sklep z wyposażeniem medycznym jest Waszym zdaniem szczególnie godny polecenia? Moim zdaniem zdecydowanie na uwagę zasługuje oferta Innow. Wybór produktów w tym przypadku jest naprawdę szeroki. Co więcej cechuje je wysoka jakość wykonania, dzięki czemu na pewno z powodzeniem będzie można z nich korzystać przez długi czas:).
Anonymous - 2020-09-14, 10:29

A potrzebujesz ich jako hurtowania czy jak
Marta524 - 2020-10-14, 09:13

Ja jak cos potrzebuje kupuje w sklepach lokalnych. Ostatnio kupowałam poduszkę ortopedyczna. Roznica w cenie 20 zł miedzy sklepem stacjonarnym a sklepem internetowym. Po opłaceniu przesyłki zaoszczedziła bym koło 5 zł, Bezsens. tym bardziej ze w sklepie stacjonarnym dostałam mozliwośc przetestwoania poduszek (wybierałam z 2 modeli) . Pani wsklepie zaproponowała mi zebym przespała sie na jednej 2-3 noce i na drugie i nastepnie jedna zwrociła (oczywiscie w poszewce własnej)
bluelight - 2021-02-23, 14:57

Moim zdaniem warto zapoznać się z asortymentem sklepu Uniformix. W ich ofercie znaleźć można nie tylko atrakcyjną odzież medyczną uniformix.pl/pol_m_Odziez-medyczna-315.html w wielu różnych wzorach i kolorach do wyboru, ale również obuwie medyczne i wszelkie niezbędne akcesoria i narzędzia stomatologiczne. Firma stawia na produkty najwyższej jakości pochodzące od znanych i renomowanych marek.
betsa - 2021-09-07, 07:53

Czego dokładnie szukacie, czego potrzebujecie? Ja jestem zdania, że warto porównać sobie kilka ofert i wybrać tę, która najbardziej wam odpowiada. Jeśli na przykład chodzi o bandaże coban, to warto zwrócić uwagę na ofertę: permanent24.pl/pl/p/Bandaz-elastyczny%2C-samoprzylepny-typu-Coban/204 z której sama regularnie korzystam.
wiosnazielona - 2022-02-28, 23:11

Ja wybralam sklep apmed.eu Bardzo duzy asortyment i nie wysokie ceny. Zamowilam juz kilka przedmiotów


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group