To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o zdrowiu. Porady zdrowotne - Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

marika34 - 2019-09-24, 06:57
Temat postu: Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym
Do tej pory próbowałam wybielić zeby domowymi sposobami jednak zastanawiam się nad wizyta u stomatologa. Czy warto Waszym zdaniem wybielać u stomatologa?
hella - 2019-09-24, 07:44

U stomatologa osiągniesz o wiele lepsze i szybsze efekty. Polecam wybielanie nakładkowe. Metoda polega na umieszczeniu żelu wybielającego na specjalnych nakładkach, które nosi się na zębach ok. 2-4 godzin w ciągu dnia. Cała kuracja może trwać od 14 do 28 dni i pozwala uzyskać efekt rozjaśnienia nawet o 4 tony.

Sama ostatnio się na nie zdecydowałam i efekty naprawdę dobre. https://sprzedawacz.pl/zdrowie_uroda/zdrowie/zeby/m_krakow/chcesz-wybielic-zeby-zrob-to-w-gabinecie-stomatologicznym.html

danny1206 - 2023-11-15, 10:19

Ja wybielałem zęby u dentysty i zdecydowanie było warto :) Efekty były super, jedyne na co mogę się skarżyć to późniejsza nadwrażliwość zębów. Oj, nie było to zbyt przyjemne, ale na rynku istnieje mnóstwo produktów ją łagodzących. Ja ze swojej strony mogę polecić żel do pielęgnacji zębów Haxyl. Stosuję go do dziś dla dodatkowej ochrony i pielęgnacji zębów


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group