To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Słuchawki douszne a słuch

marika34 - 2019-09-15, 11:02
Temat postu: Słuchawki douszne a słuch
Witam!!!

Jak to jest w końcu ze szkodliwością słuchawek dousznych ? Jaka jest górna granica decybeli ? Przeczytałem w Internecie kilka artykułów i tam bardziej opisywane jako szkodliwe były słuchawki dokanałowe.
Może ktoś się wypowie ?

hella - 2019-09-16, 10:47

Nic nie jest szkodliwe jeśli zachowasz rozum. Jeśli jednak nie będziesz zwracała uwagi na to jak głośno słuchasz muzyki czy słuchowisk w słuchawkach, to faktycznie moizna uszkodzić słuch. Uszkodzić słuch jest łatwo, potem już odzyskać się nie da. I wiele osób, które słuchały muzyki na słuchawkach głóśno będą musiały potem nosić aparaty słuchowe.

Jesli czujesz, ze cos jest nie tak z Twoim słuchem, polecam udać się do Geers https://www.geers.pl . W ich salonach jest możliwosć wykonania kompleksowego badania słuchu.

chrupcia - 2021-07-02, 08:36

nie lubie dousznych.. jak mam sluchac w takich to wole wcale :P jedyne sluchawki jaie mam to nauszne z audictusa i one sa wygodne ibezpieczne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group