To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Wybór lekarza do powiększenia piersi

bonka - 2019-09-04, 10:20
Temat postu: Wybór lekarza do powiększenia piersi
dziewczyny wacham sie i trudno podjac mi decyzje, juz prawie zrezygnowalam.......
chyba sie zdecyduje na wrocław, a w poznaniu odwolam, bo jednak nie moge wyjechac...

hella - 2019-09-04, 11:04

Sama powiekszałam u doktor Raczkowskiej w Krakowie. raczkowska.pl/

Co do przeżyć operacyjnych to samo przygotowanie ok (byłam z mężem), nawet luzacko, tj w czwartek rano badania i konsultacja i o 15 op w pełnej narkozie, trwał 2h.
Po op pytałam męza jeszcze nie bardzo świadoma na co mi to k... było, ale jak pieczenie (nie ból) chyba po odkażaniu minęło to już jest ok, nic a nic nie boli.

Ogolnie jestem zadowolona :)

tianin - 2021-09-01, 10:08

A czy poza chirurgią, któraś próbowała jakoś poprawić wygląd piersi naturalnymi metodami? Chodzi mi głównie o to jakie efekty można uzyskać samym masażem? Zaintrygował mnie artykuł, znaleziony w sieci pod hasłem "masaż piersi" - kowalezdrowia.pl/masaz-biustu-powiekszenie-i-ujedrnienie-piersi

Na logikę to szczególnie przy zwiotczałych, opadniętych może dość dobre przynieść efekty - oczywiście nie mówię tu o porównywalnych do zasięgów operacji. Jakby na to nie spojrzeć to powinna się poprawić jędrność, a wtedy optycznie rozmiar się również powinien zwiększyć.

betsa - 2021-09-07, 07:59

Też myślę o powiększeniu piersi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group