To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Konto dla firmy

Annie - 2019-08-11, 10:28
Temat postu: Konto dla firmy
W jakim banku warto załozyc sobie konto firmowe?

Jaki byście polecili?

hella - 2019-08-13, 08:30
Temat postu: Re: Konto dla firmy
Annie napisał/a:
W jakim banku warto załozyc sobie konto firmowe?

Jaki byście polecili?


Oferta rachunków bankowych dla małych firm z pozoru wygląda niezwykle barwnie. Po chwili jednak orientujemy się, że zawsze jest to oferta gorsza niż w przypadku kont osobistych. Trudno o bank, który zaoferuje całkowicie bezkosztową usługę. Czasem się zdarza, że darmowe są niektóre aspekty, np. prowadzenie konta, wydanie karty płatniczej, ale płatne może być jej przedłużenie itd.

Aktualnie jedyne calkowicie darmowe konto firmowe ma nest bank. https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

marika34 - 2020-02-03, 12:09
Temat postu: Re: Konto dla firmy
Annie napisał/a:
W jakim banku warto załozyc sobie konto firmowe?

Jaki byście polecili?


Polecam Ci nest bank. Obecnie wiele banków wymaga sporych opłat za prowadzenie przez nich konta firmowego, a nest bank od wielu lat jest darmowy
darmowe prowadzenie konta
darmowa karta
darmowe przelewy do innych banków
darmowe wypłaty z bankomatów

Poza tym jest tam opcja załózenia sobie wygodnego konta walutowego, a przy obecnej sytuacji gospodarczej w Polsce, warto jest walutę trzymać nie tylko w złotówkach.... pozyczkaportal.pl/konta-bankowe/

dorotasja - 2020-02-23, 13:37

Ja mam w ing ale szczerze mówiąc prowizje sobie spore licza. Szczegolnie za przewalutowanie.
regis - 2021-04-09, 12:12

mbank, widziałem sporo bankowych aplikacji ale żadna nie jest imo tak intuicyjna jak ta od mbanku, no i nie płacę ani grosza za nic, a nawet często dostaję od nich pieniądze za jakieś tam aktywności.

Aktualnie mbank ma najlepsze
konta osobiste
konta studenckie
konta firmowe

Można sobie porównac. https://www.konto-studenckie.pl O tutaj



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group