To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Samodzielne robienie kosmetyków

Annie - 2019-08-11, 09:27
Temat postu: Samodzielne robienie kosmetyków
Czy sa tutaj osoby które samodzielnie robią kosmetyki?

Czy jest to trudne?

Gdzie kupujecie pólprodukty?

hella - 2019-08-12, 09:32
Temat postu: Re: Samodzielne robienie kosmetyków
Annie napisał/a:
Czy sa tutaj osoby które samodzielnie robią kosmetyki?

Czy jest to trudne?

Gdzie kupujecie pólprodukty?


Polecam bo nie jest to takie trudne. W sieci jest wiele przepisów na kosmetyki, niektóre są wprawdzie skomplikowane ale wiele z nich jest bardzo prostych. Kosmetyki samodzielnie wykonane będą miały o wiele lepszy skład niż kosmetyki ze sklepu. I co najważniejsze będziesz samodzielnie mogła dobrać do nich odpowiednie komponenty.

Sprzęt do wyrobu kupisz w sklepach laboratoryjnych. Jak tutaj https://danlab.pl/nasze-produkty/szklo-laboratoryjne-i-drobny-asortyment-laboratoryjny

Do zakupu półproduktów polecam natomiast eco spa.

marika34 - 2019-11-07, 13:37
Temat postu: Re: Samodzielne robienie kosmetyków
Annie napisał/a:
Czy sa tutaj osoby które samodzielnie robią kosmetyki?

Czy jest to trudne?

Gdzie kupujecie pólprodukty?


Nie jest to trudne. W sieci jest bardzo wiele poradników jak zabrać sie za robienie kosmetyków, poza tym masz szczegółówe instruktaże tak wiec wystarczy jedynie chcieć.... Sama zaczęłam robić domowe kosmetyki z ciekawości, po prostu chcialam zobaczyć czy coś mi wyjdzie. Poza tym interesuję się naturalną pielęgnacją. I prawdziwie naturalne kosmetyki to te, które zrobi się samodzielnie, a nie te które mozna dostać w sklepie.
Największym kosztem w zasadzie jest skompletowanie domowego laboratorium, ale jest to jednorazowy wydatek na poczatku. Możesz to zrobić tutaj http://www.donserv.pl/kat...otnosciowe.html Tak więc myślę, że można odzałować. Szczególnie, że potem koszta jakie będziesz ponosiła są mniejsze niż jakbyś kupowała gotowe już kosmetyki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group