To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Konkursy, nagrody, losowania związane z masażem - Noworoczny konkurs z masażem trwa do końca marca

Adam P - 2009-04-01, 16:41

a nicki z forum gdzie?? :D

znowu ustawione :-] hhahhahaha :D

Qi - 2009-04-01, 17:51

Gratulue zwycięzcom!:)
administrator - 2009-04-01, 18:58

Adam P napisał/a:
a nicki z forum gdzie?? :D

znowu ustawione :-] hhahhahaha :D

Mój drogi osoby wysylające e-maila z odpowiedziami nie umieszczają w nich swojego nicka z forum :P

ps. wariat :P

Adam P - 2009-04-01, 19:28

hmm :P to nastepnym razem tzreba dac nicki do @ :D hehe i bedzie git
administrator - 2009-04-02, 14:50

Adam P napisał/a:
hmm :P to nastepnym razem tzreba dac nicki do @ :D hehe i bedzie git

Nic nie dać :P ;)

ps. Tak na marginesie za niedługi czas kolejny wiosenny konkurs ;)

Zapraszamy :D

Adam P - 2009-04-02, 17:46

ale nie powaga mowie :) z danymi osobowymi powinien byc nick z forum... przynajmniej byłoby wiadomo co to za ludzie :-]
administrator - 2009-04-03, 00:11

Adam P napisał/a:
ale nie powaga mowie :) z danymi osobowymi powinien byc nick z forum... przynajmniej byłoby wiadomo co to za ludzie :-]

Jak juz pisalem wyzej ciezko bedzie poniewaz oprocz forum jeszcze udzial w konkursie biora osoby z zew. ;)

niesta - 2009-04-03, 19:38

i znowu nic!! nie bawie sie tak :P kiedy w koncu bedzie konkurs dla aktywnych forumowiczow !! =b gratuluje tak czy owak ;)
Adam P - 2009-04-03, 20:59

to jest polska :D hahah niegdy nie bedzie :) ja juz kiedys walczylem :) ze te konkursy powinny byc dla forumowiczow co maja napisana okreslona ilosc postow...np 10, 20 :)
forever - 2009-04-03, 21:07

Zgadzam się, powinno tak być że konkursy tylko dla forumowiczów z liczbą postów np. min. 100, wtedy by forum przy okazji zyskało na forumowiczach :)
administrator - 2009-04-03, 22:43

Oj zaraz tam bunt :D Nastenym razem jak bedziecie wysyłali odp dodajcie w e-mialu swoj nick z forum ;) najlepiej u góry :D

ps. Losowanie nagród jest przypadkowe(losowe). Postaram sie może kiedyś zorganizować konkurs tylko dla forumowiczow ;)

niesta - 2009-04-04, 10:54

forever nie rany chrystusa 100 postow?! musialabym tu dniami i nocami siedziec i sie wypowiadac =b
massagewarsaw - 2009-04-04, 11:45
Temat postu: masaz warszawa
[quote="niesta"]forever nie rany chrystusa 100 postow?! musialabym tu dniami i nocami siedziec i sie wypowiadac =b[/quote]
forever sam ma tylko 59 postow, wiec w takim tempie potrwa jeszcze z rok, zanim moglby sie kwalifikowac na taki konkurs. Do tej pory tylko jeden uzytkownik przekroczyl setke.

ale zeby napisac 100 postow nie trzeba dniami i nocami (choc byli tacy, ktorzy w przeciagu dni napisali kilkadziesiat jednozdaniowych postow http://forum.e-masaz.pl/s...8128c7&start=15 ), wystarczy, ze napiszesz jedna wypowiedz dziennie przez pare miesiecy, 5-10 minut czytania/pisania.

na ten przyklad, obiecalas pare dni temu, ze napiszesz relacje z zakonczonych wczoraj swietokrzyskich dni fizjoterapii i targow medycyny uzdrowiskowej http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=492

no i tak sobie nabilem kolejny post

Adam P - 2009-04-04, 13:22

Tobie tych postów i tak nei brakuje :) ups ja tez sobie nabiłem hehehhe zaraz bedzie upomnienie za spam :P

aaaa zapomnialem dodac zeby nie bylo spamu :) gratuluje zwycięzcom :D

niesta - 2009-04-04, 16:04

massagewarsaw w temacie o dniach swietokrzyskich juz napisalam to co obiecalam =b natomiast mam pytanie do administratora czy nie ma moze przewidzianego jakiegos szybkiego konkursu na wejsciowki na krakowskie targi LNE SPA ?=D bo nie ukrywam jestem biedna na ten moment jak mysz koscielna a taka wejsciowka to blogoslawienstwo bo chodze na nie 2x do roku jak tylko ruszaja i w tym roku tez bym z mila checia zobaczyla co beda prezentowac:> Bog zaplac =b


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group