To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Czy praktykujecie jogę?

Monica - 2019-06-04, 16:26
Temat postu: Czy praktykujecie jogę?
Cześć Wam,

W ostatnim czasie, na jednej z sesji - mój fizjoterapeuta zasugerował mi, że kondycję fizyczną mogę poprawić także jogą. Czy ktoś z Was praktykuje jogę i może powiedzieć coś na temat jej efektywności?

Generalnie, celem ma być zrzucenie kilogramów (ze względu na urazy, nie mogę trenować dynamicznie - tj. bieganie czy jazda na rowerze odpada - zerwane więzadła krzyżowe w obu kolanach).

Niby w Internecie potwierdzają, że joga to dobry sposób na odchudzanie, ale nic nie piszą o efektywności. Czy komuś z Was udało się dzięki temu schudnąć?

betsa - 2019-07-02, 09:33

joga jest strasznie nudna, nie umiem sie przy niej zrelaksowac
elzbieta435 - 2019-10-21, 21:31

nigdy nie byłam na jodze
hella - 2019-12-20, 12:46

Nudna ? Widocznie stosowałaś nieodpowiednie ćwiczenia. Moim zdaniem joga nie jest absolutnie nudna. Sama jakiś czas temu ją odkryłam i obecnie ćwicze praktycznie codziennie. Myślę, ze kazdy jest w stanie wygospodarować sobie dziennie te pól godziny na ćwiczenia. Plusy to na pewno
zdrowy kręgosłup
lepsza kondycja
wyciszenie
oraz pozbycie się stresu

Powinniście sobie tylko kupić odpowiednia matę do ćwiczeń. trainingshowroom.com/411-maty-treningowe W tym sklepie jest duży wybór



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group