To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Licówki

Annie - 2019-05-26, 10:15
Temat postu: Licówki
Czy ktoś może zakładał sobie licówki?

Jesteście zadowoleni z efektu?

bonka - 2019-05-27, 13:04
Temat postu: Re: Licówki
Annie napisał/a:
Czy ktoś może zakładał sobie licówki?

Jesteście zadowoleni z efektu?


Ja mam licówki i jestem zadowolona Wygląda to naprawdę dobrze i naturalnie ( sama decydujesz o kolorze, nie chciałam ostrej bieli bo bałam się, ze będzie to wygladało sztucznie bo przecież ludzie takich mocno białych zebów nie miewają).

Dodam, że udało mi się również zlikwidować diastemę na zębach. Jasne, ze trochę to kosztowało ale pewnie zdecydowałabym się na zabieg ponownie.
studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/

hella - 2020-10-26, 12:31

Licówki super opcja ale pod warunkiem, że

zostaną założone przez osobę, która się na tym zna oraz ma doświadczenie - dobrze jest przejrzeć sobie ofertę gabinetów stomatologicznych i nie kierować się przy wyborze jedynie ceną

jak również wybierzemy naturalny efekt. Nie warto jest wybierać licówek o totalnej bieli, bo nie wyglada to naturalnie. I nie prezentuje się to zbyt dobrze.
https://www.ortoprotex.pl...e-ktore-wybrac/
Sama tez chcę sobie założyć. Obecnie licówki ma moja siostra i wyglada to u niej wprost bosko.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group